czwartek, 28 marca 2024 13:53

Dobra gra Wisły, szkoda straconych punktów (ZDJĘCIA)

TCZEW Wisła w 9. kolejce V ligi podejmowała na własnym stadionie Meteor Pinczyn. Drużyny dzieliły tylko dwa punkty i wygrana drużyny z Tczewa oznaczałaby przeskoczenie rywala w tabeli.
Mateusz Szlija tuż przed zdobyciem drugiej bramki dla Wisły Tczew

Autor: fot (tt)

Po dwóch zwycięstwach Wisły kibice mieli nadzieję na kontynuowanie dobrej passy. Już w 6. minucie potwierdziła to bramka Pawła Kamińskiego. Do przerwy Wisła prowadziła 1:0. Tuż po przerwie wynik podwyższył Mateusz Szlija, który znalazł się sam na sam z bramkarzem zaskakując go strzałem w dolny lewy róg.

W 66. minucie Mateusz Dubiela zdobywa kontaktową bramkę dla Meteora, jednak to Wisła ma nadal przewagę. W 86. minucie ponownie bramkę zdobywa Dubiela i niespodziewanie goście remisują na cztery minuty przed zakończeniem spotkania. Wynik nie zmienił się i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Po dziewięciu kolejkach Wisła zajmuje 10. miejsce. W następną sobotę wiślacy rozegrają wyjazdowe spotkanie ze Spójnią Sadlinki.

Wisła Tczew - Meteor Pinczyn 2:2 (1:0)
1:0 Kamiński 6'
2:0 Szlija 51'
2:1 Dubiela 66'
2:2 Dubiela 86'

Wisła Tczew: Praclewski - Bobrzyński, Karpiuk, Mik, Grądziel – Kołodziejczyk, Raduński (Gajewski), Szlija, Szwindowski (Opczyński),Ćwikliński (Piepiórka) – Kamiński (Czerwiński)
Trener: Różycki Leszek