Najszybciej trasę przebieg, będący rok temu trzeci Patryk Sowiński, poprawiając swój zeszłoroczny wynik o ponad minutę i uzyskując czas 34:11. Drugi na mecie pojawił się Mariusz Dembowski z Lidzbarka (34:59), a trzeci Paweł Dzierliński ze Świecia (35:44). Najszybsza wśród kobiet była Kamila Grzonka ze Bytoni (41:33). Na kolejnych miejscach przybiegły Dorota Pawłowska z Marzęcic (41:42) i Elżbieta Tuwalska (41:57). Łącznie bieg ukończyło 241 biegaczy.
Równocześnie odbył się bieg Nordic Walking na dystansie 5km. Najszybszy wśród panów był Bogdan Świsłocki z Mikoszewa (23:49), a wśród pań Joanna Litewska z Juszkowa (25:27).
Wyniki V Dychy nad Wisłą
Czołowa dziesiątka
1 |
Sowiński Patryk (Olsztyn ) |
00:34:11 |
2 |
Dembowski Mariusz (Lidzbark ) |
00:34:59 |
3 |
Dzierliński Paweł (Świecie ) |
00:35:44 |
4 |
Pawłowski Mariusz (Marzęcice ) |
00:36:56 |
5 |
Chmielarz Sebastian (Kruszwica ) |
00:37:44 |
6 |
Jarzyński Dariusz (Starogard Gdański ) |
00:37:49 |
7 |
Noga Grzegorz (Skórcz ) |
00:37:57 |
8 |
Jaszczerski Paweł (Grudziądz ) |
00:38:07 |
9 |
Retecki Krzysztof (Ostromecko ) |
00:38:34 |
10 |
Trębacz Michał (Elbląg ) |
00:38:45 |
Czołowa dziesiątka kobiet
1 |
Grzonka Kamila (Bytonia) |
00:41:33 |
2 |
Pawłowska Dorota (Marzęcice) |
00:41:42 |
3 |
Tuwalska Elżbieta (Gdańsk) |
00:41:57 |
4 |
Ruchlewicz Natalia (Sztum) |
00:42:35 |
5 |
Pałkowska Agnieszka (Swarożyn) |
00:44:52 |
6 |
Jaszczerska Grażyna (Grudziądz) |
00:45:03 |
7 |
Piekut Anna (Tczew ) |
00:45:05 |
8 |
Klin Anna (Skórcz) |
00:45:52 |
9 |
Stolarów Agnieszka (Malbork) |
00:46:07 |
10 |
Butowska Katarzyna (Starogard Gdański) |
00:46:16 |
Kategoria mężczyzn 0-29
1 |
Sowiński Patryk (Olsztyn ) |
00:34:11 |
2 |
Noga Grzegorz (Skórcz ) |
00:37:57 |
3 |
Jaszczerski Paweł (Grudziądz ) |
00:38:07 |
Kategoria mężczyzn 30-39
1 |
Dembowski Mariusz (Lidzbark ) |
00:34:59 |
2 |
Dzierliński Paweł (Świecie ) |
00:35:44 |
3 |
Chmielarz Sebastian (Kruszwica ) |
00:37:44 |
Kategoria mężczyzn 40-49
1 |
Pawłowski Mariusz (Marzęcice ) |
00:36:56 |
2 |
Jarzyński Dariusz (Starogard Gdański ) |
00:37:49 |
3 |
Retecki Krzysztof (Ostromecko ) |
00:38:34 |
Kategoria mężczyzn 50-59
1 |
Kurkowski Marek (Starogard Gdański ) |
00:40:44 |
2 |
Wesiora Mariusz (Drzycim ) |
00:42:21 |
3 |
Wnuk Stanisław (Wielki Klincz ) |
00:42:39 |
Kategoria mężczyzn 60-69
1 |
Olkowski Jurek (Świecie ) |
00:42:48 |
2 |
Ścisłowski Andrzej (Tczew ) |
00:48:45 |
3 |
Orlikowski Tadeusz (Gdynia ) |
00:50:25 |
Kategoria mężczyzn +70
1 |
Leśniewski Jan (Elbląg ) |
00:53:23 |
2 |
Pilski Andrzej (Frombork ) |
01:01:28 |
3 |
Szpyra Edward (Gdynia ) |
01:04:22 |
Kategoria kobiet 0-29
1 |
Ruchlewicz Natalia (Sztum ) |
00:42:35 |
2 |
Klin Anna (Skórcz ) |
00:45:52 |
3 |
Karwasz Paulina (Lubiewo ) |
00:48:42 |
Kategoria kobiet 30-39
1 |
Grzonka Kamila (Bytonia ) |
00:41:33 |
2 |
Pawłowska Dorota (Marzęcice ) |
00:41:42 |
3 |
Pałkowska Agnieszka (Swarożyn ) |
00:44:52 |
Kategoria kobiet 40-49
1 |
Tuwalska Elżbieta (Gdańsk ) |
00:41:57 |
2 |
Piekut Anna (Tczew ) |
00:45:05 |
3 |
Stolarów Agnieszka (Malbork ) |
00:46:07 |
Kategoria kobiet 50-59
1 |
Jaszczerska Grażyna (Grudziądz ) |
00:45:03 |
2 |
Znarowska Bożena (Elbląg ) |
00:50:35 |
3 |
Kruszyńska Barbara (Tczew ) |
00:51:37 |
Kategoria kobiet +60
1 |
Witt Grażyna (Sopot ) |
00:54:56 |
2 |
Szczypkowska Danuta (Borzechowo ) |
01:01:58 |
3 |
Janczynska Maria (Dąbrówka Tczewska ) |
01:05:49 |
opr (tt)
fot (tt)
Napisz komentarz
Komentarze