19-latka ukradła kartę płatniczą i udała się na zakupy.

  • 02.08.2019, 14:13
  • KWP Gdańsk
19-latka ukradła kartę płatniczą i udała się na zakupy. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

TCZEW Kryminalni z Tczewa zatrzymali 19-letnią kobietę, którą podejrzewali o przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawca ukradł kartę płatniczą, a następnie płacił nią zbliżeniowo za zakupy. Zatrzymana kobieta usłyszała łącznie 10 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Teraz losem mieszkanki Tczewa zajmie się sąd.

31 lipca br. tczewscy policjanci zostali poinformowani przez mieszkankę Tczewa o kradzieży karty bankomatowej. Według policyjnych ustaleń wynikało, że sprawca po kradzieży karty, płacił nią za zakupy i spowodował straty na kwotę 200 złotych. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że sprawca korzystał z kradzionej karty i próbował wypłacić pieniądze. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o popełnionych przestępstwach i zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Zajmujący się tą sprawą kryminalni już kolejnego dnia ustalili, że sprawczynią kradzieży może być 19-letnia mieszkanka Tczewa. W związku z tymi ustaleniami funkcjonariusze zatrzymali podejrzewaną kobietę, którą doprowadzili do miejscowej komendy. Śledczy przesłuchali zatrzymaną 19-latkę, której przedstawili łącznie 10 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zatrzymana kobieta przyznała się do przedstawionych zarzutów.

Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Józef
Józef 03.08.2019, 20:26
Tczewska patologia ma się dobrze

Pozostałe