Nietrzeźwa kobieta opluła policjantów, wyzywała i szarpała! Próbowała wręczyć łapówkę...

  • 18.07.2019, 08:30 (aktualizacja 19.07.2019, 13:37)
  • Żródło: KPP w Tczewie
Nietrzeźwa kobieta opluła policjantów, wyzywała i szarpała! Próbowała wręczyć łapówkę...

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci zatrzymali 37-letnią kobietę, która znieważyła, groziła i naruszyła ich nietykalność cielesną. Dodatkowo kobieta podczas zatrzymania chciała przekupić funkcjonariuszy w zamian za odstąpienie od wykonywania obowiązków służbowych. Wczoraj zatrzymaną 37-latkę mundurowi doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty, za co prokurator zastosował dozór policyjny.

W minioną niedzielę (14 lipca br.) po godzinie 0.30 na jednej z ulic w Tczewie do policjantów z patrolówki podeszła kobieta, która zaczęła pukać w szybę radiowozu i wykrzykiwała słowa wulgarne. Funkcjonariusze pouczali kobietę o zachowaniu zgodnym z prawem, lecz ta stawała się jeszcze bardziej agresywna, nie chciała podać swoich danych i nadal była wulgarna. Policjanci byli zmuszeni użyć wobec niej siły fizycznej.

Stróże prawa zatrzymali agresywną i nietrzeźwą 37-latkę, która zaczęła im grozić, wyzywała i używała wulgarnych słów, a także opluła interweniujących funkcjonariuszy. Mieszkanka powiatu tczewskiego spędziła noc w policyjnym areszcie. Wczoraj mundurowi doprowadzili zatrzymaną kobietę do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty dotyczące znieważenia, naruszenia nietykalności cielesnej, kierowania gróźb karalnych oraz próbę przekupstwa interweniujących funkcjonariuszy. Prokurator zastosował wobec 37-latki dozór policyjny.

Za te przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolność.

Źródło: KPP w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe