Niedziela, 25.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Za nami turniej Piłki Ręcznej Plażowej (ZDJĘCIA)

  • 01.07.2019, 11:11
  • TCSiR
Za nami turniej Piłki Ręcznej Plażowej (ZDJĘCIA) fot (tt) W sobotę 29 czerwca odbył się Letni Turniej w Piłce Ręcznej Plażowej organizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Podziel się:
Oceń:
TCZEW/PIŁKA RĘCZNA W sobotę 29 czerwca odbył się Letni Turniej w Piłce Ręcznej Plażowej organizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Rozgrywki były podzielone na kategorie kobiet i mężczyzn bez podziału na wiek. W odróżnieniu od lat ubiegłych pogoda była wspaniała, co przyciągnęło sporo kibiców, którzy mogli podziwiać widowiskowe akcje zakończone efektownymi rzutami.

Na turnieju jak zawsze panowała przyjacielska atmosfera, nie brakowało uśmiechów i radości z gry.

Do rywalizacji zgłosiło się 8 zespołów - 3 zespoły kobiet i 5 zespołów mężczyzn. W obu kategoriach rozegrano mecze każdy z każdym.

Wśród kobiet rywalizacja była bardzo zacięta, a o końcowej kolejności decydowały małe punkty, gdyż każda z drużyn miała na koncie porażkę i zwycięstwo. W końcowym rozrachunku najlepsze okazały się zawodniczki zespołu DAMY RADĘ ALBO NIE, które wygrały turniej drugi raz z rzędu, drugie miejsce zajęła drużyna DZIKICH YORKÓW, a trzecie FOR FUN TEAM.

W zwycięskiej drużynie DAMY RADĘ ALBO NIE zagrały: Małgorzata Sobieraj, Julia Duszyńska, Karolina Górecka, Justyna Szlija, Agnieszka Pielecka, Magdalena Urbańska oraz Katarzyna Chmielowiec, Magdalena Urbańska, Kinga Wańczyk.

W śród mężczyzn widać było chęć walki, ale również zabawę grą. Dużo było efektownych zagrań, wrzutek, kilka meczy zakończyło się serią rzutów schoot-out, czyli serią akcji „sam na sam” gdzie bramkarz podaję piłkę do zawodnika biegnącego w kierunku bramki przeciwnika.

Ostatecznie najlepsi okazali się LATOCHA SZAŁER, którzy wygrali wszystkie swoje mecze, drugie miejsce zajęła ekipa STARY SAMBOR, a trzecie ZMARNOWANE TALENTY. Kolejne miejsca zajęli:

IV 100+

V BANDA ŚWIRÓW

Skład zwycięskiej ekipy LATOCHA SZAŁER: Mateusz Daszek, Wojciech Daszek, Mateusz Szupiluk, Szymon Pytua, Jakub Śmiełowski, Aleks Jączyński oraz Tomasz Brzoza.

Na zakończenie zawodów trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Partnerem imprezy było Studio WARIAT – znakowanie odzieży, gadżety reklamowe.

TCSiR

Zdjęcia (36)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe