Środa, 17.07.2019
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Część mieszkańców Rokitek ostro oprotestowała pomysły przyłączenie ich do Tczewa [RELACJA WIDEO]

  • 29.06.2019, 12:15
  • Wawrzyniec Mocny
Część mieszkańców Rokitek ostro oprotestowała pomysły przyłączenie ich do Tczewa [RELACJA WIDEO] W. Mocny
Podziel się:
Oceń:
W ubiegły wtorek w Rokitkach mieszkańcy postanowili zaprotestować przeciwko pomysłowi poszerzenia granic Tczewa. Gdy przyjechaliśmy do Rokitek pod domem sołtysa Sławomira Stojałowskiego zebrała się grupa mieszkańców – naliczyliśmy kilkanaście osób, którzy przygotowali transparent z kolorowym napisem: „Nie chcemy do Tczewa”.

Przedstawiamy krótką relacje WIDEO o tym jak wyglądał protest.

justvision
justvision
justvision

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miluś
Miluś 02.07.2019, 14:11
Rokitki do miasta i dobrze będą nowe wybory na prezydenta i wójta, może przyjdą nowi ludzie - jestem za połączeniem gminy z miastem, będzie spokój wobec Gdańska, Warszawy, Krakowa - wszyscy jesteśmy wieśniakami :)
as
as 01.07.2019, 17:50
Temat to świetlica wiejska w Rokitkach.Działka wykupiona , projekt zrobiony ,to zapytajcie wójta Augustyniaka dlaczego nie buduje. On na was już LACHĘ położył a wy sobie możecie protestować aż do us...nej śmierci.
Tczewiak
Tczewiak 30.06.2019, 08:46
Jak Tczew zaniedbał przez tyle lat poszerzenie granic to teraz palta gume od Rokitek.Wezta se Baldowo Kozliny szymankowo barany
Marcel
Marcel 30.06.2019, 09:29
Z tym Szymankowem to chyba trochę popłynąłeś, kolego xD
Karolina
Karolina 30.06.2019, 00:49
Ludzie zacznijcie myśleć w końcu normalnie! Sami sobie zaprzeczacie! Panie Prezydencie Tczewa nie rób referendum tylko postępuj tak ja to zrobiono w Opolu!
i gaitara
i gaitara 29.06.2019, 22:12
OK nie chcecie to zabrać Braianki i Dzesiki z naszych szkół przyjeżdza wiocha i parkuje na rondach koło 11 won z wioskowymi i wszyscy będą zadowoleni Wy nie chcecie do miasta my nie chcemy wieśniaków i gitara nam to pasuje
Adam
Adam 30.06.2019, 00:45
Bardzo dobrze to napisałeś!
NNJL
NNJL 29.06.2019, 21:49
Chcieli mieć ciszę i spokój to tak jak ten pan mówi w Bieszczady mogli wyjechać, a nie 2 km od miasta się budować. I chcą mieszkać na wsi to niech radzą sobie tylko z tym co mają u siebie + zakazać wstępu do miasta skoro takie złe.
Jarek
Jarek 30.06.2019, 00:46
Dokładnie !
mieszkaniec
mieszkaniec 29.06.2019, 19:13
czyżykowo to też była wieś,tak jak i suchostrzygi itp
karol_orlikowski
:D 29.06.2019, 16:30
Zalegalizować marihuanen ? W żadnym wypadku.
Hihi
Hihi 29.06.2019, 12:42
Kobieta mówi, ze nie chcą bloków, a Nowe Rokitki? Czy tam przypadkiem nie ma bloków? A przeciez to nadal jest wieś, co za głupie argumenty, Górki tez kiedyś były wsią i co bloki powstały? Chcecie autobus miejski? Jak sama nazwa wskazuje to jest autobus MIEJSKI a nie wiejski. Chcecie korzystać z miejskich udogodnień to się przyłączcie.
Marek
Marek 30.06.2019, 00:47
Racja!
Alex
Alex 29.06.2019, 12:30
Oczywiste jest, że Rokitki prędzej czy później zostaną włączone do Tczewa. Jak nie teraz, to za 10, 50, 100 lat. Wystarczy spojrzeć na mapę - to oczywisty kierunek rozwoju Tczewa.

Pozostałe