Niedziela, 22.09.2019

Część mieszkańców Rokitek ostro oprotestowała pomysły przyłączenie ich do Tczewa [RELACJA WIDEO]

  • 29.06.2019, 12:15
  • Wawrzyniec Mocny
Część mieszkańców Rokitek ostro oprotestowała pomysły przyłączenie ich do Tczewa [RELACJA WIDEO] W. Mocny
Podziel się:
Oceń:
W ubiegły wtorek w Rokitkach mieszkańcy postanowili zaprotestować przeciwko pomysłowi poszerzenia granic Tczewa. Gdy przyjechaliśmy do Rokitek pod domem sołtysa Sławomira Stojałowskiego zebrała się grupa mieszkańców – naliczyliśmy kilkanaście osób, którzy przygotowali transparent z kolorowym napisem: „Nie chcemy do Tczewa”.

Przedstawiamy krótką relacje WIDEO o tym jak wyglądał protest.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 18.07.2019, 10:45
Światłowodu, asfaltu, ***u, szkoły wielkiej itp to chcą :) więc zapraszam do miasta. A jak jednak chcecie ciszę i spokój, to trzeba na Mazury jechać, kupić gospodarstwo i tam żyć na wsi i sobie radzić. A nie rzut beretem od miasta.
Miluś
Miluś 02.07.2019, 14:11
Rokitki do miasta i dobrze będą nowe wybory na prezydenta i wójta, może przyjdą nowi ludzie - jestem za połączeniem gminy z miastem, będzie spokój wobec Gdańska, Warszawy, Krakowa - wszyscy jesteśmy wieśniakami :)
as
as 01.07.2019, 17:50
Temat to świetlica wiejska w Rokitkach.Działka wykupiona , projekt zrobiony ,to zapytajcie wójta Augustyniaka dlaczego nie buduje. On na was już LACHĘ położył a wy sobie możecie protestować aż do us...nej śmierci.
Tczewiak
Tczewiak 30.06.2019, 08:46
Jak Tczew zaniedbał przez tyle lat poszerzenie granic to teraz palta gume od Rokitek.Wezta se Baldowo Kozliny szymankowo barany
Marcel
Marcel 30.06.2019, 09:29
Z tym Szymankowem to chyba trochę popłynąłeś, kolego xD
Karolina
Karolina 30.06.2019, 00:49
Ludzie zacznijcie myśleć w końcu normalnie! Sami sobie zaprzeczacie! Panie Prezydencie Tczewa nie rób referendum tylko postępuj tak ja to zrobiono w Opolu!
i gaitara
i gaitara 29.06.2019, 22:12
OK nie chcecie to zabrać Braianki i Dzesiki z naszych szkół przyjeżdza wiocha i parkuje na rondach koło 11 won z wioskowymi i wszyscy będą zadowoleni Wy nie chcecie do miasta my nie chcemy wieśniaków i gitara nam to pasuje
Adam
Adam 30.06.2019, 00:45
Bardzo dobrze to napisałeś!
NNJL
NNJL 29.06.2019, 21:49
Chcieli mieć ciszę i spokój to tak jak ten pan mówi w Bieszczady mogli wyjechać, a nie 2 km od miasta się budować. I chcą mieszkać na wsi to niech radzą sobie tylko z tym co mają u siebie + zakazać wstępu do miasta skoro takie złe.
Jarek
Jarek 30.06.2019, 00:46
Dokładnie !
mieszkaniec
mieszkaniec 29.06.2019, 19:13
czyżykowo to też była wieś,tak jak i suchostrzygi itp
karol_orlikowski
:D 29.06.2019, 16:30
Zalegalizować marihuanen ? W żadnym wypadku.
Hihi
Hihi 29.06.2019, 12:42
Kobieta mówi, ze nie chcą bloków, a Nowe Rokitki? Czy tam przypadkiem nie ma bloków? A przeciez to nadal jest wieś, co za głupie argumenty, Górki tez kiedyś były wsią i co bloki powstały? Chcecie autobus miejski? Jak sama nazwa wskazuje to jest autobus MIEJSKI a nie wiejski. Chcecie korzystać z miejskich udogodnień to się przyłączcie.
Ktos
Ktos 15.08.2019, 15:46
Nie chcemy autobusu brudasie niemyty nie chcemy zeby przy domach budowali nam jakies jeb.. fabryki
Marek
Marek 30.06.2019, 00:47
Racja!
Alex
Alex 29.06.2019, 12:30
Oczywiste jest, że Rokitki prędzej czy później zostaną włączone do Tczewa. Jak nie teraz, to za 10, 50, 100 lat. Wystarczy spojrzeć na mapę - to oczywisty kierunek rozwoju Tczewa.

Pozostałe