Najszybciej trasę pokonał Andrzej Rogiewicz z Postolina z czasem 15:07, wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Baranowska Trzasko z czasem 18:36.
Czołowa dwudziestka
1 |
ROGIEWICZ ANDRZEJ |
00:15:07 |
2 |
NIEMCZYK MATEUSZ |
00:15:16 |
3 |
SOWIŃSKI PATRYK |
00:16:14 |
4 |
KUCZKOWSKI MIŁOSZ |
00:16:33 |
5 |
KRAWIECKI MATEUSZ |
00:16:48 |
6 |
RUDNIK TOMASZ |
00:16:54 |
7 |
JAKUBOWSKI MAREK |
00:16:58 |
8 |
PIJANOWSKI WOJCIECH |
00:17:01 |
9 |
BORZYSZKOWSKI RAFAŁ |
00:17:01 |
10 |
GÓRSKI KAMIL |
00:17:09 |
11 |
SEROCKI ADAM |
00:17:14 |
12 |
WARDZIŃSKI PAWEŁ |
00:17:43 |
13 |
DUDZIAK MATEUSZ |
00:17:47 |
14 |
CHĘTNIK RAFAŁ |
00:17:50 |
15 |
GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ |
00:17:55 |
16 |
DOBROWOLSKI KAMIL |
00:17:59 |
17 |
SYWANYCZ IRENEUSZ |
00:18:01 |
18 |
DĄBROWSKI PAWEŁ |
00:18:06 |
19 |
GÓRSKI DAWID |
00:18:12 |
20 |
HARTUNA ZENON |
00:18:22 |
Czołowa dwudziestka kobiet
1 |
BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA |
00:18:36 |
2 |
RUCHLEWICZ NATALIA |
00:19:35 |
3 |
STOLARÓW AGNIESZKA |
00:19:51 |
4 |
WALENDZIAK ALICJA |
00:21:54 |
5 |
WIERNICKA PAULINA |
00:21:58 |
6 |
ŁUCZAK JUSTYNA |
00:22:15 |
7 |
PIÓRO MARIA |
00:22:16 |
8 |
JANAS ANNA |
00:22:16 |
9 |
KAMIŃSKA DANIELA |
00:22:23 |
10 |
SOSNOWSKA BOŻENA |
00:22:42 |
11 |
ZNAROWSKA BOŻENA |
00:22:44 |
12 |
PIEKARSKA ANNA |
00:22:53 |
13 |
ŁUCKA ANNA |
00:22:57 |
14 |
HINCKA MARZENA |
00:23:12 |
15 |
SKWERES ADRIANA |
00:23:20 |
16 |
CZECHOWSKA DOROTA |
00:23:25 |
17 |
MATLEWSKA MARZENA |
00:23:43 |
18 |
CZPIEWSKA MARTYNA |
00:23:48 |
19 |
JORDAN DOROTA |
00:23:58 |
20 |
MAZELLA MONIKA |
00:24:00 |
Podział na kategorię
Mężczyźni 0-29
1 |
ROGIEWICZ ANDRZEJ |
00:15:07 |
2 |
NIEMCZYK MATEUSZ |
00:15:16 |
3 |
SOWIŃSKI PATRYK |
00:16:14 |
Mężczyźni 30-39
1 |
KRAWIECKI MATEUSZ |
00:16:48 |
2 |
RUDNIK TOMASZ |
00:16:54 |
3 |
BORZYSZKOWSKI RAFAŁ |
00:17:01 |
Mężczyźni 40-49
1 |
JAKUBOWSKI MAREK |
00:16:58 |
2 |
SEROCKI ADAM |
00:17:14 |
3 |
CHĘTNIK RAFAŁ |
00:17:50 |
Mężczyźni 50-59
1 |
HARTUNA ZENON |
00:18:22 |
2 |
BARCIKOWSKI KRZYSZTOF |
00:19:03 |
3 |
ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW |
00:19:10 |
Mężczyźni 60-69
1 |
POŁOMSKI JAROSŁAW |
00:21:46 |
2 |
WAŚNIEWSKI EDWARD |
00:22:12 |
3 |
SZCZEŚNIAK ADAM |
00:22:52 |
Mężczyźni +70
1 |
POPIEL RYSZARD |
00:27:11 |
2 |
GRABKOWSKI ANDRZEJ |
00:27:52 |
3 |
NIWIŃSKI STANISŁAW |
00:42:17 |
Kobiety 0-29
1 |
RUCHLEWICZ NATALIA |
SZTUM |
00:19:35 |
2 |
KAMIŃSKA DANIELA |
TCZEW |
00:22:23 |
3 |
ABRYSZYŃSKA KAROLINA |
TCZEW |
00:24:05 |
Kobiety 30-39
1 |
WIERNICKA PAULINA |
KWIDZYN |
00:21:58 |
2 |
JANAS ANNA |
TCZEW |
00:22:16 |
3 |
HINCKA MARZENA |
GNIEŻDŻEWO |
00:23:12 |
Kobiety 40-49
1 |
BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA |
GDYNIA |
00:18:36 |
2 |
STOLARÓW AGNIESZKA |
MALBORK |
00:19:51 |
3 |
WALENDZIAK ALICJA |
GOŚCISZEWO |
00:21:54 |
Kobiety +50
1 |
PIÓRO MARIA |
GORZĘDZIEJ |
00:22:16 |
2 |
ZNAROWSKA BOŻENA |
ELBLAG |
00:22:44 |
3 |
JORDAN DOROTA |
SMĘTOWO GRANICZNE |
00:23:58 |