Czołowa dwudziestka
1 Dembowski Mariusz (Lidzbark) |
00:35:42 |
2 Szymański Sebastian (Szprudowo) |
00:36:08 |
3 Kosiecki Maciej (Liniewo) |
00:36:46 |
4 Godlewski Łukasz (Malbork) |
00:37:53 |
5 Dudziak Mateusz (Tczew) |
00:38:04 |
6 Jakubowski Marek (Pszczółki) |
00:38:12 |
7 Klonowski Marcin (Sztum) |
00:38:18 |
8 Pawłowski Mariusz (Marzęcicie) |
00:38:25 |
9 Górski Kamil (Gniew) |
00:38:26 |
10 Pijanowski Wojciech (Tczew) |
00:38:28 |
11 Oliński Wojciech (Malbork) |
00:38:35 |
12 Wardziński Paweł (Braniewo) |
00:38:45 |
13 Pawłowski Krzysztof (Tczew) |
00:39:11 |
14 Kaweczyński Krzysztof (Mszanowo) |
00:39:16 |
15 Hartuna Zenon (Piece) |
00:39:18 |
16 Trzciński Krzysztof (Tczew) |
00:39:48 |
17 Główczewski Grzegorz (Tczew) |
00:40:10 |
18 Czerwiak Robert (Starogard Gd.) |
00:40:30 |
19 Górski Dawid (Tymawa) |
00:40:56 |
20 Patalon Adam (Marzęcicie) |
00:41:12 |
Czołowa dziesiątka kobiet
1 Ruchlewicz Natalia (Sztum) |
00:44:33 |
2 Piekut Anna (Tczew) |
00:45:38 |
3 Pałkowska Agnieszka (Swarożyn) |
00:47:02 |
4 Dubiela Halina (Tczew) |
00:47:50 |
5 Barnaś Agata (Mabork) |
00:47:57 |
6 Wasiłowicz Natalia (Gdańsk) |
00:48:38 |
7 Janas Anna (Tczew) |
00:49:58 |
8 Hincka Marzena (Gnieżdżewo) |
00:50:44 |
9 Koszyk Katarzyna (Tczew) |
00:50:47 |
10 Popowska Magdalenaa (Gdańsk) |
00:51:30 |
Szymański Sebastian (Szprudowo) |
00:36:08 |
Dudziak Mateusz (Tczew) |
00:38:04 |
Klonowski Marcin (Sztum) |
00:38:18 |
Kategoria mężczyzn 35-39
Dembowski Mariusz (Lidzbark) |
00:35:42 |
Kosiecki Maciej (Liniewo) |
00:36:46 |
Godlewski Łukasz (Malbork) |
00:37:53 |
Kategoria mężczyzn 40-44
Pawłowski Mariusz (Marzęcice) |
00:38:25 |
Trzciński Krzysztof (Tczew) |
00:39:48 |
Główczewski Grzegorz (Tczew) |
00:40:10 |
Kategoria mężczyzn 45-49
Jakubowski Marek (Pszczółki) |
00:38:12 |
Czerwiak Robert (Starogard Gdański) |
00:40:30 |
Pietkun Sławomir (Koleczkowo) |
00:41:57 |
Kategoria mężczyzn 50-54
Oliński Wojciech (Malbork) |
00:38:35 |
Patalon Adam (Marzęcicea) |
00:41:12 |
Nowacki Mirosław (Starogard Gd.) |
00:43:56 |
Kategoria mężczyzn 55-59
Hartuna Zenon (Piece) |
00:39:18 |
Cebula Bogdan (Sztum) |
00:41:36 |
Ćwikliński Stanisław (Rokitki) |
00:43:12 |
Kategoria mężczyzn 60-64
ŁUKOMSKI ANDRZEJ (SZTUM) |
00:44:48 |
SZATKOWSKI JÓZEF (GRUDZIĄDZ) |
00:48:14 |
POŁOMSKI JAROSŁAW (GNIEW) |
00:48:27 |
Kategoria mężczyzn 65-69
CZUK MAREK (TORUŃ) |
00:42:54 |
BALICKI ANDRZEJ (GDYNIA) |
00:43:27 |
GAPSKI ZBIGNIEW (STAROGARD GD.) |
00:45:18 |
Kategoria mężczyzn 70-74
KAMIŃSKI STEFAN (TORUŃ) |
00:53:40 |
Kategoria mężczyzn 75-79
LIBAN ZYGFRYD (TCZEW) |
00:51:31 |
SOWIŃSKI EDMUND (PŁOCK) |
00:58:10 |
SZYMAŃSKI JERZY (KURZĘTNIK) |
01:11:45 |
Kategoria mężczyzn 80-84
URTNOWSKI HENRYK (GDAŃSK) |
00:56:52 |
BANDURSKI JACEK (SOPOT) |
01:29:40 |
Kategoria mężczyzn 85+
NIWIŃSKI STANISŁAW (GDAŃSK) |
01:32:34 |
Kategoria kobiet 0-34
RUCHLEWICZ NATALIA (SZTUM) |
00:44:33 |
PAŁKOWSKA AGNIESZKA (SWAROŻYN) |
00:47:02 |
WASIŁOWICZ NATALIA (GDAŃSK) |
00:48:38 |
Kategoria kobiet 35-39
BARNAŚ AGATA (MALBORK) |
00:47:57 |
HINCKA MARZENA (GNIEŻDŻEWO) |
00:50:44 |
KWIATKOWSKA ANNA (TCZEW) |
00:51:48 |
Kategoria kobiet 40-44
PIEKUT ANNA (TCZEW) |
00:45:38 |
KOSZYK KATARZYNA (TCZEW) |
00:50:47 |
KARCZEWSKA ALEKSANDRA (TCZEW) |
00:53:06 |
Kategoria kobiet 45-49
POPOWSKA MAGDALENA (GDAŃSK) |
00:51:30 |
SOSNOWSKA BOŻENA (TCZEW) |
00:51:37 |
CIAPKA JANINA (GOSZYN) |
00:57:01 |
Kategoria kobiet 50-54
KANIEWSKA ALICJA (GRUDZIĄDZ) |
00:53:59 |
GRZESIAK MARZENA (ROTMANKA) |
00:57:07 |
Kategoria kobiet 55-59
DUBIELA HALINA (TCZEW) |
00:47:50 |
KRUSZYŃSKA BARBARA (TCZEW) |
00:55:57 |
DORDZIK MAŁGORZATA (ELBLĄG) |
01:04:31 |
Kategoria kobiet 65-69
WITT GRAŻYNA (SOPOT) |
00:55:39 |
MAJŁOWSKA IRENA (GORZÓW WIELKOPOLSKI) |
01:04:39 |
Napisz komentarz
Komentarze