Wtorek, 17.09.2019

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniewie straci pracę: "jestem zaskoczony decyzją burmistrza"

  • 20.05.2019, 07:29
  • (MW)
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniewie straci pracę: "jestem zaskoczony decyzją burmistrza"
Podziel się:
Oceń:
Nietrudno zauważyć, że w ostatnich miesiącach w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew doszło do kilku istotnych ruchów kadrowych. Na początku roku odwołano dotychczasową sekretarz Danutę Zgubieńską, teraz także dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztofa Bejgrowicza. Oboje w trakcie okresu wypowiedzenia przebywają na urlopach.

Dobór współpracowników jest jedną z tych spraw, od których włodarze zaczynają swoją pracę. Nie inaczej jest w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew. Ze stanowiskiem sekretarza pożegnała się Danuta Zgubieńska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Bejgrowicz. 

12 lat minęło

Była sekretarz gminy pracowała na stanowisku od listopada 2007 r.  Przypomnijmy, że została mianowana przez b. burmistrza, a obecnego sekretarza gminy Pelplin Bogdana Badzionga. Od początku starała się godnie reprezentować piastowany przez nią urząd. Nowy burmistrz Maciej Czarnecki postanowił jednak skorzystać z prawa wyboru nowego współpracownika. W marcu podziękował Danucie Zgubieńskiej i dał ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym, które 6 maja br. objęła Karolina Liebrecht, dotychczasowa pracownica urzędu gm. Tczew. (...)


 

(MW)

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były Gniewianin
Były Gniewianin 21.05.2019, 12:24
Czego ludzie się spodziewali !!! Wybierając na Burmistrza pana ze sklepu... Po pierwsze nie miał mieć zastępcy a tu nagle Pani która też od pługa oderwana. To robi pan Burmistrz pod siebie :) Brawo wyborcy tak dalej to Gniew będzie wyglądał jak Wy.
bbbb
bbbb 22.05.2019, 13:35
Wam odpowiadało to co było.. Poprzednia "władza", rzucanie jajami w urząd, brud i smród na ulicach i "układziki". Nie chcecie zmian, obrażacie "pan ze sklepu: oderwana od pługa". A Was skąd wyrwało.
Zostali wybrani i mają prawo dokonywać zmian i mieć własną wizje miasta i gminy. Dajcie im spokój. Reagują na zgłoszenia od ręki, starają się na miarę możliwości, ale pałaców nie zbudują bo na to trzeba czasu i pieniędzy. Obecna "władza" jeśli będzie realizowała własne pomysły i będzie miała własne zdanie ma szansę na sukces i tego im życzę. Zostawcie "życzliwych i działajcie sami, a sukces gotowy.
Ares
Ares 22.05.2019, 21:14
Pani bbbbb, a raczej Joanno czy tam Anno Jesteście tacy przewidywalni, a jacy skromni. Normalnie przysłowie, że sukces ma wielu ojców, a porażka nie ma matki idealnie do Was pasuje. A tak w ogóle to pewnie Tusk winny.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.05.2019, 16:57
Nowe,czyste chodniki i ulice zawdzieczamy poprzedniej p.Burmistrz.Fontanne tez
bbbb
bbbb 22.05.2019, 18:50
Mieszkańcu - sprawa bardzo dyskusyjna co do czystości. W mieście było bardzo brudno, dużo śmieci i psich odchodów. Rowy, trawniki nie konserwowane, a w zagłębieniach przyulicznych gromady śmieci. Zapomniałeś, nie widziałeś? Nie wystarczy wsiąść za kierownicę i objechać, ale sztuka obejść i zobaczyć. W pozostałym zakresie częściowo tak, ale i tu inicjatywa radnych i środków finansowych z Unii Europejskiej.
BezGniewny
BezGniewny 21.05.2019, 08:40
No coz nowa Pani Sekretarz poznana na kursie, dzisiaj kursy sie licza w Gniewskim ratuszu nie studia, nowy , planowany dyrektor OSiR od lat szukal hali dla swojego klubu no to ma. Generalnie obowiazuje zasada BMW ( bierny, mierny ale wierny) + disco polo.
Andrju
Andrju 21.05.2019, 05:59
A ciekawe co zostanie po rządach naszego burmistrza? Pewnie ino grochówka i disco polo...
Realny
Realny 21.05.2019, 05:17
Do obiektywny: uważaj, bo padniesz w samozachwyt. Hahaha
kufel
kufel 20.05.2019, 18:39
Dlaczego pozytywne komentarze pisze tylko Ania i Asia!!!!
Buzy
Buzy 20.05.2019, 20:09
Hehe, wiadomo dlaczego
As
As 20.05.2019, 16:50
Można zmieniać zespół, ale styl Pana burmistrza pozostawia wiele do życzenia.
Anna k
Anna k 20.05.2019, 16:48
Nie mogę w to uwierzyć ludzie!!! Zmiany są potrzebne. I dajcie tym młodym ludziom pracować!!!
Niki
Niki 21.05.2019, 21:33
Jacy oni młodzi. Pierwsza młodość za nimi. Nie pochlebiajcie sobie. A w ogóle, to ludzi starsi są niby w niczymś gorsi?
Arni
Arni 21.05.2019, 21:17
Niech zmieniają, ale tam gdzie trzeba. Nie rozumiem jeżeli zmienia się ludzi zaangażowanych w swoją pracę i dobrze wykonujących pracę. No chyba, że ktoś szykuje stołek dla swojego klakiera... Tyle w temacie.
xxx
xxx 20.05.2019, 16:59
A co p. Bejgrowicz może stary jest? On właśnie zastąpił starego nauczyciela i za dobrze mu chyba szło. Szkoda go, ale taki jest Gniew.
Buuuuhahaa
Buuuuhahaa 20.05.2019, 16:43
Układ się rozwala i d. miękną. Brawo dla Maciusia:-)
Won
Won 20.05.2019, 16:49
Ciekawe w jakim Ty jesteś układzie z Maciusiem! Buuachacha i twój układ się rozpadnie!
Obserwator
Obserwator 20.05.2019, 16:42
Pan burmistrz może sobie pomarzyć o kolejnej kadencji. Tak Panie Macieju, czas szybko leci, a każda władza mija. Wtedy przyjdzie czas zapłaty. Karma wraca...
Mewa
Mewa 20.05.2019, 16:26
Poprzedniego dyrektora wyrzuciła z pracy poprzednia pani sekretarz za łączenie funkcji... przyjęli nowego, który nie tylko łączył aż 4 funkcje ale i tak dbał o gosir, że plyta boiska zamieniła się w beton a sama hala to skupisko jego kolegów z poza Gniewu.
Wstyd dla gazety, że zajmuje się takimi sprawami i robi z nich sensację.
Dziękuję włodarzowi za mądrą decyzję.
Pogniewany
Pogniewany 20.05.2019, 13:38
Widać, że dla nowego burmistrza nie liczą się rzeczy które Pan Bejgrowicz zrobił dla sportu w Gniewie, tylko znowu jakieś układziki. Ciekawe kto ma już obiecany stołek? :(
Obiektywny
Obiektywny 20.05.2019, 22:43
O co panu chodzi?? Proszę rozwinąć swoją wypowiedź.
idze nowe
idze nowe 20.05.2019, 12:54
czas na zmiany
Kmicic
Kmicic 20.05.2019, 12:01
https://www.tcz.pl/***.***?p=1…
Kmicic
Kmicic 20.05.2019, 11:52
Tak dla kontrastu.
https://www.tcz.pl/***.***?p=1…

W Gniewie wyrzuca się dyrektora z prawdziwego zdarzenia, a w Tczewie trzyma się kogoś o kim mieszkańcy wypowiadają się w taki, a nie inny sposób.
Xyz
Xyz 20.05.2019, 12:22
Nie mozna otworzyć strony
Gniew
Gniew 20.05.2019, 10:20
Nie wierzę ! Czy tak traktuję się człowieka który tyle działał dla sportu ? Usuwa ludzi ktorzy są lepsi od niego . Chwali się na fb tym czym poprzedni włodarze i radni walczyli a on tylko laury zbiera . Absolutnie nie powinno być udzielone absolutorium !
Anna
Anna 20.05.2019, 08:48
Co za bezsens !!! Ten człowiek zrobił najwięcej na tym obiekcie ! Zajęcia fitness, zajęcia dla dzieci, wyposażenie, imprezy, boiska - czy Wy jesteście ślepi ? Moim zdaniem głupia decyzja. Wcześniejsi dyrektorzy tylko siedzieli i pierdzieli w stołek, boisko praktycznie nie istniało nie mówiąc już o super imprezach ... Co za pomyłka ! 😨😨😨😨😨
Obiektywny
Obiektywny 20.05.2019, 08:20
Rozumiem decyzję pana burmistrza, to normalne działanie, przychodzi ktoś nowy, inny, ma inne spojrzenie na struktury i zmienia współpracowników. Tak jest, było i będzie. W każdym mieście, gminie czy powiecie.
Złośnica
Złośnica 20.05.2019, 07:55
Odkąd p Bejgrowicz został dyrektorem, wiele dobrego się mówiło o Gniewskim Ośrodku Sportu nie tylko w gminie ale przede wszystkim po za .....bardzo szkoda...
Renia
Renia 20.05.2019, 07:43
Co się nie dzieje w tej gminie .
Gniewny
Gniewny 23.05.2019, 11:08
Nigdy nic dobrego !!!!
A najgorzej za czasów rzucania jajami w ratusz.
BB to najgorszy czas.

Pozostałe