Poniedziałek, 26.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Kolejna niespodzianka Mevo... Od czerwca nie będzie można rezerwować rowerów

  • 16.05.2019, 08:04
  • red.
Kolejna niespodzianka Mevo... Od czerwca nie będzie można rezerwować rowerów (TT)
Podziel się:
Oceń:
„30 maja br. zmianie ulegnie regulamin Systemu Roweru Metropolitalnego MEVO. Za zgodą Zamawiającego, możliwość rezerwacji rowerów zostanie czasowo wyłączona” – poinformowała swoich klientów spółka Nextbike Polska, operator systemu.

Co to oznacza?

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi  do regulaminu, pojazdy nadal będzie można wypożyczać, natomiast nie będzie szans ich wcześniejszej rezerwacji na 15 min (w rzeczywistości ok. 12). Problemem, który zauważył operator systemu, jest rezerwowanie roweru przez użytkownika nawet kilka razy z rzędu, a następnie, w skrajnych przypadkach, rezygnowanie z wypożyczenia. To uniemożliwia innym klientom skorzystanie ze stojącego na stacji pojazdu i znacznie ogranicza ich ogólną dostępność. Z tego powodu Nextbike Polska, za zgodą Obszaru Metropolitalnego Gdańsk - Gdynia - Sopot, zdecydował się zawiesić możliwość rezerwacji. 

Rozczarowane mogą poczuć się osoby, które np. przed wyjściem z pracy czy szkoły, chciały mieć pewność, że rower będzie na nie czekał na stacji. Zmiany mogą potrwać nawet do połowy sierpnia.   

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe