Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Tczewska policja szuka rąk do pracy. Mundurowi zachęcali do służby podczas Targów Edukacji i Pracy

  • 14.05.2019, 08:00 (aktualizacja 14.05.2019, 08:07)
  • KPP Tczew
Tczewska policja szuka rąk do pracy. Mundurowi zachęcali do służby podczas Targów Edukacji i Pracy KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Po raz kolejny policjanci z Tczewa promowali swój zawód na Targach Edukacji i Pracy. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę informacyjną oraz została poinformowana o poszczególnych etapach rekrutacji.

10 maja br. w tczewskim Ośrodku Szkolenia i Wychowania odbyły się Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Tczewie. Wśród wielu stanowisk swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Policjant i specjalistki z zespołu kadr informowali wszystkie zainteresowane osoby o rekrutacji i wymaganiach względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć. Funkcjonariusz wręczał specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną dotyczącą jak zostać policjantem. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego.

Mundurowi przypominają wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.

KPP Tczew

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe