Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Biskup spotkał się z przedszkolakami z Jelenia. Był bukiet kwiatów dla duchownego i pokazy wokalno-recytatorskie

  • 13.05.2019, 07:44
  • gniew.pl
Biskup spotkał się z przedszkolakami z Jelenia. Był bukiet kwiatów dla duchownego i pokazy wokalno-recytatorskie gniew.pl
Podziel się:
Oceń:
9 maja, w ramach wizytacji kanonicznej w parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piasecznie w Przedszkolu w Jeleniu goszczono ekscelencję księdza biskupa Ryszarda Kasynę, który przybył w towarzystwie ks. proboszcza Andrzeja Ossowskiego.

Przybyłych gości dzieci powitały pieśnią „Bądź pozdrowiony gościu nasz”. Całość spotkania z ks. biskupem uświetniła uroczysta akademia, w której dzieci  pochwalić się mogły swoimi talentami recytatorskimi i wokalnymi. Na koniec biskup przyjął od dzieci bukiet kwiatów z życzeniami oraz własnoręcznie wykonaną laurkę.

Po występie małych artystów zabrał głos duchowny, który bardzo miło i serdecznie porozmawiał z dziećmi. Na zakończenie spotkania Jego Ekscelencja rozdał dzieciom i pracownikom pamiątkowe obrazki. Nie obyło się też bez pamiątkowego zdjęcia i poczęstunku.

- Było to wyjątkowe wydarzenie w życiu naszego przedszkola. Pozwoliło dostrzec, że wśród wartości, które przedszkole wprowadza w życie dziecka są wartości chrześcijańskie. To spotkanie, tak piękne i wzruszające wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci – podsumowuje kadra placówki. 

gniew.pl

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawa
ciekawa 17.05.2019, 11:42
ciumkanie było?
Danuta
Danuta 14.05.2019, 09:31
To przedszkole w Jeleniu jest katolickie, prowadzone przez kościół, czy państwowe prowadzone przez gminę? Na spotkania z biskupami jest kościół. Zaproście teatrzyk z przedstawieniem, to pozostanie na długo w pamięci dzieciaczków! Kardo "nauczycielska"? Wasz wizerunek jest zerowy!!!
Majkel dżakson
Majkel dżakson 13.05.2019, 13:46
Współczuję tym dzieciom.
kasia
kasia 13.05.2019, 10:25
w kontekscie filmu Sekielskiego to temat na podbudowanie wizerunku?

Pozostałe