Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

(ZDJĘCIA) W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego przedszkola w Rajkowach

  • 10.05.2019, 08:47 (aktualizacja 11.05.2019, 08:28)
  • red.
(ZDJĘCIA) W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego przedszkola w Rajkowach Piotr Hibner/Urząd Miasta i Gminy Pelplin
Podziel się:
Oceń:
W sołectwie Rajkowy (gm. Pelplin) odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego przedszkola wchodzącego w skład Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rajkowach, którego organem prowadzącym jest Gmina Pelplin.

Dzięki uchwale Rady Miejskiej w Pelplinie w ramach zadania inwestycyjnego wyremontowano cały budynek placówki, wymieniono instalacje wewnętrzne oraz przeprowadzono termomodernizację przedszkola. Koszt całkowity inwestycji wyniósł 676 407,07 zł.

W uroczystości wzięli udział samorządowcy, w tym burmistrz Pelplina Mirosław Chyła, zastępca burmistrza Ewa Nowogrodzka, pelplińscy radni, dyrektorzy placówek oświatowych i kulturalnych funkcjonujących na terenie gminy oraz rodzice dzieci uczęszczających do rajkowskiego przedszkola.

 

red.

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe