piątek, 29 marca 2024 11:22

Wisła przegrywa ze Spójnią Sadlinki (ZDJĘCIA, FILM)

Do nieudanych spotkań zaliczą piłkarze Wisły mecz ze Spójnia Sadlinki. W sobotę przy ulicy Ceglarskiej tczewska drużyna przegrała 1:3.

Autor: (tt)

Mecz rozpoczął się bardzo obiecująco, gdyż bardzo ładnego gola z dystansu już w drugiej minucie strzelił Mateusz Szlija. Przez całą pierwszą połowę trwały nieustanne ataki Wisły, prawą stroną szarżował Dawid Kołodziejczyk, po lewej Marcin Rajch, a środek uzupełniał aktywny Karol Opczyński. Jednak pomimo wielu szans na strzelenie bramki wynik do 45. minuty się nie zmienił i gospodarze zasłużenie prowadzili 1:0. Po zmianie stron padły kolejne bramki, niestety żadna dla tczewian. Po bramkach Krzysztofa Michalczyka w 59. minucie i Adriana Gajewskiego w 72 i 79 minucie Spójnia niespodziewanie wygrywa z Wisłą 3:1.

W pozostałych meczach naszego powiatu 1 maja Orzeł Subkowy pokonał u siebie wicelidera Gwiazdę Karsin 2:0. Gole dla subkowian strzelili Michał Domke oraz w doliczonym już czasie Mariusz Wroński. Z kolei Keramzyt Szprudowo wywiózł cenny jeden punkt ze Starogardu, remisując z miejscowym Beniaminkiem 03 2:2. Obie bramki zdobył Dawid Tarnowski.

Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 1:3 (1:0)
1:0 Mateusz Szlija 2'
1:1 Krzysztof Michalczyk 59'
1:2 Adrian Gajewski 72'
1:3 Adrian Gajewski 79'

Wisła Tczew: Marcin Bielewicz - Maciej Roziński, Kamil Nowaczyk (Karol Skotnicki), Daniel Lorkowski, Dawid Kołodziejczyk (Karol Ćwikliński), Karol Grądziel, Karol Kowalczyk (Adrian Chudy), Paweł Kamiński, Mateusz Szlija, Marcin Rajch (Paweł Bobrzyński), Karol Opczyński

Spójnia Sadlinki: Tomasz Żuk - Radosław Szarafiński (Kacper Kwaśnicki), Adrian Gajewski (Tomasz Gburczyk), Michał Krawczyk, Adrian Kronkowski, Szymon Kupniewski, Krzysztof Michalczyk, Marcin Stefanik, Mateusz Szymański (Michał Świetlicki), Krzysztof Warpas, Jakub Wierciński

FILM: sytuacje z I połowy meczu