Poniedziałek, 26.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

(ZDJĘCIA) Setki wiernych na tczewskiej Drodze Krzyżowej

  • 19.04.2019, 23:20
  • (tt)
(ZDJĘCIA) Setki wiernych na tczewskiej Drodze Krzyżowej fot (tt) Ulicami Starego Miasta w Tczewie przeszła 23. Tczewska Droga Krzyżowa.
Podziel się:
Oceń:
Ulicami Starego Miasta w Tczewie przeszła 23. Tczewska Droga Krzyżowa. Z wiernymi za krzyżem podążał biskup pelpliński ks. Ryszard Kasyna.

Każda stacja została przedstawiona przez uczniów Zespołu Szkół Katolickich. Krzyż był noszony przez wspólnoty parafialne, samorządowców, strażaków, harcerzy, uczniów, osób przygotowujących się do bierzmowania. Przy każdej stacji czytano też pasyjne rozważania. Procesja rozpoczęła się tradycyjnie na parkingu przy ul. Łaziennej, po czym przeszła ulicami Wyszyńskiego, Sambora, Zamkową, Okrzei, placem Hallera i Wyszyńskiego do fary.

(tt)

Zdjęcia (186)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tczewiak
tczewiak 22.04.2019, 08:35
Smutne to...

Pozostałe