Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Planujesz dziś jechać "berlinką"? Spodziewaj się kontroli

  • 12.04.2019, 07:32
  • red.
Planujesz dziś jechać "berlinką"? Spodziewaj się kontroli
Podziel się:
Oceń:
12 kwietnia pomorscy policjanci prowadzą działania „Bezpieczna droga  krajowa nr 22”.

W piątek pomorscy policjanci przeprowadzą  działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”. Ich celem jest zmniejszenie  zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, nieprawidłowego wyprzedzania oraz ograniczenie zjawiska  niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów.

justvision
justvision
justvision

Mundurowi zwrócą także uwagę na zjawisko korzystania podczas kierowania pojazdem z telefonów komórkowych w sposób wymagający trzymania go w ręku. Rozmowy telefoniczne, a nawet przeglądanie stron internetowych są coraz częstszą przyczyną zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze podczas działań wykorzystają ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane wyposażone w wideorejestrator.

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arturoo
Arturoo 12.04.2019, 21:53
Yyyy...sama jazda berlinką,to zagrożenie.A co dopiero telefon...

Pozostałe