Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

(ZDJĘCIA) Saperzy wywieźli niewybuch z ZKZ. Egzamin gimnazjalistów był zagrożony

  • 11.04.2019, 14:55 (aktualizacja 11.04.2019, 15:39)
  • Karol Uliczny
(ZDJĘCIA) Saperzy wywieźli niewybuch z ZKZ. Egzamin gimnazjalistów był zagrożony (KU)
Podziel się:
Oceń:
Patrol saperski z jednostki wojskowej w Elblągu zabezpieczył i bezpiecznie wywiózł niewybuch z czasów II wojny światowej, wykopany na terenie Zespołu Szkół Zawodowych w Tczewie. Saperzy pojawili się przy ul. Sobieskiego ok. godz. 14.

Kilka minut zajęło elbląskim saperom wyjęcie niewybuchu z wykopu, przetransportowanie na noszach do wozu oraz zabezpieczenie na czas transportu. Na niebezpieczny przedmiot natrafiła w czwartkowe przedpołudnie koparka pracują przy budowie, notabene, "poligonu budowlanego", który przy ZKZ powinien powstać do końca tego roku. 

justvision
justvision
justvision

Choć z obiektów ZKZ ewakuowano niespełna 100 osób, incydent nie przerwał egzaminu gimnazjalnego, który w tym czasie odbywał w placówce. Ok. 25 uczniów, kończących naukę w ramach Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, w spokoju napisało sprawdzian z matematyki i przyrody. (...)

Karol Uliczny

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe