Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

PILNE. Niewybuch na terenie Zespołu Szkół Zawodowych. Ewakuowano osoby z obiektu

  • 11.04.2019, 11:52 (aktualizacja 11.04.2019, 12:33)
  • red.
PILNE. Niewybuch na terenie Zespołu Szkół Zawodowych. Ewakuowano osoby z obiektu KP PSP Tczew
Podziel się:
Oceń:
W czwartek (11.04.) ok. godz. 11.30 straż pożarna odebrała zgłoszenie o niewybuchu wykopanych na terenie Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Sobieskiego w Tczewie. Na miejscu zdarzenia interweniują trzy zastępy z jednostki ratowniczo - gaśniczej.

Przed południem koparka prowadząca prace ziemne przy ZSZ natrafiła na niewybuch.

justvision
justvision
justvision

- Wszystkie osoby będące w budynku zostały ewakuowane - informuje asp. Michał Myrda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. Z naszych ustaleń wynika, że budynki opuściło ok. 100 osób. 

Przy ZKZ powstaje „Poligon Budowlany”, który ma pomóc w kształceniu i organizacji kursów zawodowych z zakresu technologii budowlanych. Przebudowa obejmuje pomieszczenia budynku Zespołu Kształcenia Zawodowego w Tczewie oraz rozbiórkę magazynu i budowę w jego miejscu budynku dydaktycznego z przeznaczeniem na zajęcia dydaktyczne i praktyczne.

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 12.04.2019, 21:23
Przed południem koparka prowadząca prace ziemne przy ZSZ natrafiła na niewybuch. Malutkie nie dopatrzenie jak było pisane to ZKZ A NIE ZSZ

Pozostałe