Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

(ZDJĘCIA) Pogoda sprzyja pracom na Moście Tczewskim. Zakończono rozbiórkę filara nr 1

  • 11.04.2019, 11:30
  • powiat.tczew.pl
(ZDJĘCIA) Pogoda sprzyja pracom na Moście Tczewskim. Zakończono rozbiórkę filara nr 1 powiat.tczew.pl
Podziel się:
Oceń:
Wykonawca kontynuuje prace rozbiórkowe starego przyczółka i roboty związane z wytworzeniem i dostawą kolejnych podpór tymczasowych dla demontażu przęseł ESTB.

Wykonawca zakończył już rozbiórkę filara nr 1 w części fundamentowej oraz roboty teletechniczne w zakresie przebudowy światłowodu oraz gazociągu.

justvision
justvision
justvision

- Słoneczna aura pogodowa sprzyja pracom - mówi Marcin Stolarski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Tczewie. - Na ten miesiąc zaplanowano m.in. kontynuację rozbiórki starego przyczółka, roboty ziemne w zakresie wykopów fundamentowych pod przyczółek nr 10 oraz roboty związane z wbiciem ścianek szczelnych w celu umocnienia ścian wykopu pod przyczółek nr 10 (dolny rząd ścianek). Ponadto kontynuowane będą roboty związane z kotwieniem tymczasowym ścianek (dolny rząd ścianek), wytworzeniem, dostawą i montażem konstrukcji pomocniczych i wzmacniających oraz roboty związane z wytworzeniem i dostawą kolejnych podpór tymczasowych dla demontażu przęseł ESTB.

Z informacji od wykonawcy wynika, że na dziś nie ma opóźnień w harmonogramie.

powiat.tczew.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe