Piątek, 24.05.2019

Jutro zmasowane kontrole na "berlince". Piraci drogowi - strzeżcie się

  • 14.03.2019, 11:33
  • red.
Jutro zmasowane kontrole na "berlince". Piraci drogowi - strzeżcie się
Podziel się:
Oceń:
W piątek, 15 marca, pomorscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z województwa warmińsko-mazurskiego przeprowadzą działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”.

W najbliższy piątek, na odcinku drogi krajowej nr 22, przebiegającym przez województwo pomorskie oraz warmińsko-mazurskie, spotkamy policyjne patrole, które wyposażone w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane z wideorejestratorami, będą patrolować całą trasę. Pomorscy policjanci wraz z kolegami z olsztyńskiego garnizonu policji przeprowadzą działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania, wbrew obowiązkowi, z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych. Mundurowi zwrócą uwagę na inne wykroczenia, które są realnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe