Piątek, 24.05.2019

Z grobu zmarłego w styczniu Jasia zniknęły maskotki. Cmentarne hieny dały kolejny popis...

  • 13.03.2019, 08:48 (aktualizacja 13.03.2019 09:06)
  • (MW)
Z grobu zmarłego w styczniu Jasia zniknęły maskotki. Cmentarne hieny dały kolejny popis... Agnieszka Połomska
Podziel się:
Oceń:
Z grobu zmarłego przed nieco ponad miesiącem Jasia Bielińskiego z Tczewa skradziono maskotki. Zdjęcie opustoszałego nagrobka wstawiła na fajsbuka podłamana ludzką niegodziwością mama chłopca.

Od śmierci Małego Rycerza - Jasia Bielińskiego, bohatera naszych licznych publikacji, minęło niewiele czasu. Zdecydowanie za mało, by Agnieszka i Łukasz (rodzice chłopca) zaznali upragnionego spokoju. Temu nie pomagają takie zdarzenia jak to z 7 marca br., gdy z grobu chłopca skradziono wszystkie pozostawione przez mamę pluszaki. Rodzice Jasia na swoim fejsbukowym profilu wstawili dla porównania zdjęcia z maskotkami i bez, co wywołało lawinę komentarzy wyrażających współczucie i solidarność. Z zamieszczonych opinii wynika, że tego typu sytuacje na tczewskich cmentarzach nie są odosobnione. Z innych nagrobków także znikają maskotki. Rodzice ponownie ułożyli na grobie Jasia jego dawne zabawki i ozdoby wierząc, że tym razem już nikt ich nie zabierze...

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
(MW)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 13.03.2019, 12:04
No sytuacja bardzo nie smaczna. Ale drogi redaktorze nie fajsbuk czy fejsbuk tylko facebook....
Gość
Gość 13.03.2019, 10:44
To się dzieje notorycznie! Mojej bratanicy zmarł synek, miał 2,5 miesiąca. Też ktoś notorycznie okradał z nagrobka maskotki i nie tylko. Zrozpaczona mloda mama walczyła o monitoring na cmentarzu i nic!!! Nikt jej nie pomógł!!!. Całymi godzinami przesiadywała przy grobie synka załamana i bezsilna że nic nie może zrobić, aby dziecko nawet po śmierci miało spokój😢. Jedyne co zrobili to zaczęli zamykać bramę przy liceum ogólnokształcącym im Marii Skłodowskiej Curie. Nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie, myślę że nie. Moim zdaniem powinien być tam monitoring i większa czujność straży miejskiej. Współczuję mamie Jasia. Panie prezydencie naszego miasta Tczewa proszę zainteresować się tą delikatną sprawą. Pozdrawiam.
Gość
Gość 13.03.2019, 11:01
Umieścić gps w zabawce i namierzyć złodzieja

Pozostałe