Piątek, 24.05.2019

Zmarł 40-latek potrącony przy Galerii Kociewskiej. Służby badały bezpieczeństwo na skrzyżowaniu

  • 11.03.2019, 14:29
  • red.
Zmarł 40-latek potrącony przy Galerii Kociewskiej. Służby badały bezpieczeństwo na skrzyżowaniu KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z tczewskiej policji, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie oraz przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg spotkali się na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło 5 lutego br. przy Galerii Kociewskiej. W wyniku odniesionych obrażeń, poszkodowany w tym zdarzeniu 40-latek zmarł w szpitalu.

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych to procedura uruchamiana w przypadku wystąpienia zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym.

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

- Do takiego wypadku doszło 5 lutego br. na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej z Pomorską w Tczewie - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca busa, jadąc od strony dworca PKP, potrącił 40-latka przechodzącego przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Niestety pieszy zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

W miniony piątek, w miejscu, gdzie doszło do tego tragicznego zdarzenia, spotkali się przedstawiciele wchodzący w skład zespołu badania przyczyn wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku przeprowadzonej kontroli nie stwierdzono uchybień w oznakowaniu drogi, jak i infrastrukturze drogowej.

 

red.

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 12.03.2019, 13:53
Co tam robił strażak?
abc
abc 12.03.2019, 17:16
Chyba gasił pragnienie.
obserwator
obserwator 12.03.2019, 11:01
Co to za szpecówa z Miejskiego Zarządu Dróg, która wstydzi się pokazać. Jeżeli ktoś stoi tyłem do zdjęcia, to oznacza, że ma wszystkich i wszystko w d...e.
piechur
piechur 11.03.2019, 17:40
Od kilku dni ulica Gdańska była nieoświetlona. Właściwa ocena sytuacji w tym miejscu, tak dla pieszego jak i kierowcy była trudna. Taka jest prawda.
szofer
szofer 11.03.2019, 20:53
... i trzeba dodać, że winę ponosi zarządca drogi. Tak jest w cywilizowanym świecie.
kierowca
kierowca 11.03.2019, 19:29
tak samo ulica Wojska polskiego przy jednostce

Pozostałe