Piątek, 24.05.2019

Tczewianin z indeksem uczelni Kwiatkowskiego za wiedzę o przedsiębiorczości

  • 11.03.2019, 13:53
  • red.
Tczewianin z indeksem uczelni Kwiatkowskiego za wiedzę o przedsiębiorczości wsaib.pl Nikodem z dr Cezarym Tatarczukiem, pełnomocnikiem rektora ds. Wydziału Zarządzania WSAiB i wykładowcą oraz dr Waldemarem Kunzem, wykładowcą Uczelni Kwiatkowskiego podczas wręczania nagród.
Podziel się:
Oceń:
Tczewianin Nikodem Wysocki wygrał ogólnopolski X Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości i zdobył indeks na wybrane studia. Konkurs zorganizowała Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni i indeks tej uczelni był główną nagrodą.

Nikodem Wysocki - uczeń klasy 4ea Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba pokonał w finale blisko 300 rówieśników z 30 średnich szkół Pomorza i woj. warmińsko-mazurskiego (do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się blisko 1200 uczniów z całej Polski).

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

Poziom finału był niezwykle wyrównany - zwycięzcę dzieliły od zdobywcy 3. miejsca tylko 2 punkty. 2. miejsce w konkursie zajął Mateusz Stencel z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, a 3. - Łukasz Smurzyński z I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.

Po części konkursowej uczniowie mieli również możliwość wysłuchać prelekcji praktyków z firmy Press Glass, Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Pomorskiego Klubu Biznesu. Dowiedzieli się o inspirujących liderach, dobrych praktykach w sprzedaży, o predyspozycjach do bycia przedsiębiorcą oraz networkingu i giver gain.
Test przygotował i opiekę merytoryczną nad konkursem sprawował dr Waldemar Kunz, wykładowca WSAiB i przedsiębiorca.

Poza nagrodą główną, czyli indeksem na dowolnie wybrane studia w WSAiB Gdynia oraz zestawem uczelnianych gadżetów, zwycięzcy dostali upominki od przedstawicieli prelegentów: Press Glass, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości i Pomorski Klub Biznesu."

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe