czwartek, 28 marca 2024 23:38

(ZDJĘCIA, FILM) Porażka Sambora z Meble Wójcik Elbląg

Dzisiaj w hali II LO odbył się kolejny mecz I ligi piłki ręcznej. Tym razem zagrała męska drużyna, której przeciwnikiem był KS Meble Wójcik.
Łukasz Szala zdobył w meczu MKS Sambor Tczew - KS Meble Wójcik Elbląg cztery bramki.

Autor: fot (tt)

Pierwsza połowa to bardzo wyrównane widowisko sportowe. Szybkie akcje i dużo bramek mogło podobać się zgromadzonej widowni. Do szatni z jednobramkowym prowadzeniem 17:16 schodzili gospodarze. Początek drugiej połowy to popis wielu udanych interwencji bramkarskich oraz zdecydowanie lepsza gra elblążan. Odskoczyli na bezpieczną jak się okazało przewagę czterech bramek 19:23 w 40. minucie meczu. Tczewianie stopniowo tracili coraz bardziej do KS Meble by w 52. minucie tracić już sześć bramek (23:29). Sambor nie mając nic do stracenia zbliżył się na dwa punkty na minutę przed zakończeniem spotkania - 29:31. Do końca meczu padły jeszcze trzy bramki, jednak tylko jednak dla gospodarzy i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 30:33.

MKS Sambor Tczew – KS Meble Wójcik Elbląg 30:33 (17:16)

MKS Sambor Tczew: Łukasz Skowron (Przemysław Kądziela) – Szymon Kurczyński, Michał Chyła (3), Łukasz Szala (4), Łukasz Sieg (5), Michał Jędryszek (1), Michał Orzechowski (7), Konrad Ciołak (1), Kacper Saraczyn (2), Krzysztof Czarnecki (2), Damian Nowak (4), Tomasz Brzoza (1)

KS Meble Wójcik Elbląg: Ram (Dąbrowski) - Ławrynowicz (4), Spychalski (3), Boneczko (6), Stępień (7), Karczewski (1), Nowakowski (4), Krawiec (5), Lachowicz (2), Cieślak (1), Rudnicki

287-358

W pozostałych meczach zanotowany następujące wyniki: KS Stal Gorzów - MKS Nielba Wągrowiec 30:26 (14:8), MKS Mazur Sierpc - SPR GKS Żukowo 19:24 (7:10).