Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Uwaga - utrudnienia na wjeździe do Pelplina. Potrwają do 18 lutego

  • 12.02.2019, 16:39
  • red.
Uwaga - utrudnienia na wjeździe do Pelplina. Potrwają do 18 lutego
Podziel się:
Oceń:
Od 12 do 18 lutego br. wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu pojazdów na wysokości Ronda Męczenników Pelplina (przy Górze im. Jana Pawła II) w Pelplinie.

Utrudniony będzie wjazd i wyjazd z miasta, poprzez ul. Starogardzką oraz Obwodnicę Pelplina w kierunku Starogardu Gdańskiego i Autostrady A1. Utrudnienie polegać będzie na okresowym równoczesnym zamknięciu ul. Starogardzkiej oraz Obwodnicy Pelplina przed wjazdami na rondo. Zamknięcia trwać będą ok. 10 min po czym ruch będzie wznawiany. Przewiduje się do dwóch takich zamknięć dziennie. Zamknięcia nastąpią w godzinach 8-16, w związku ze specyfiką prac nie można dokładnie określić godzin zamknięcia. Zamknięcia dróg związane są z montażem przewodów energetycznych na słupach linii wysokiego napięcia 400 kV zlokalizowanych przy Górze im. Jana Pawła II.

Pelplińscy urzędnicy proszą o uwzględnienie ewentualnej możliwości opóźnień przy planowaniu wyjazdu w kierunku Starogardu Gd. i Autostrady A1.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe