Piątek, 24.05.2019

"Symfonia zmysłów" - walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w CKiS!

  • 7.02.2019, 15:42
  • red.
"Symfonia zmysłów" - walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w CKiS!
Podziel się:
Oceń:
Z okazji Walentynek 14 lutego o godz. 19 Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na niezwykły pokaz kina niemego z muzyką na żywo. Projekcji filmu „Symfonia zmysłów” C. Browna (1926r) towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Janusza Zdunka (trębacz m.in. KULT) i zespołu Marienburg.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowano na tą okazję. Organizatorzy zapraszają pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia do Kawiarenki Antrakt, gdzie na zakochanych będzie czekać lampka szampana. Z kolei w Artystycznym Zagłębiu będzie można zrobić sobie wspólną fotkę.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja

Dodatkowo podczas imprezy zostanie przeprowadzony konkurs, podczas którego będzie można wygrać voucher na romantyczną kolację w Restauracji YOU. (pl. Hallera 20, Tczew). Po projekcji filmu nie wyrzucajcie swoich biletów, bo przydadzą się jeszcze. Na posiadaczy biletu na "Symfonię zmysłów" w Restauracji YOU. czeka 10-proc. zniżka.

Symfonia zmysłów (1926 r., reż. C. Brown) to melodramat opowiadający historię dwóch przyjaciół z dzieciństwa,  którzy zakochują się w jednej kobiecie.

Po powrocie do cywilnego życia jeden z nich – Leo - zostaje zauroczony przez Felicitas - żonę bogatego hrabiego. Leo zabija hrabiego w pojedynku za co zostaje skazany na kilka lat służby w Afryce, wówczas zwraca się z prośbą do przyjaciela Ulrich,a aby ten opiekował się Felicitas do czasu jego powrotu. Ulrich w czasie nieobecności przyjaciela żeni się z Felicitas, która nigdy nie powiedziała mu, co łączy ją z Leo. Po powrocie z Afryki Leo stara się trzymać z daleka od przyjaciela i kobiety, którą kocha. Felicitas wykorzystuje każdą okazję aby z Leo uczynić swojego kochanka…

Film ten uczynił z Grety Garbo międzynarodową gwiazdę i ikonę kina.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe