Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

"Symfonia zmysłów" - walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w CKiS!

  • 07.02.2019, 15:42
  • red.
"Symfonia zmysłów" - walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w CKiS!
Podziel się:
Oceń:
Z okazji Walentynek 14 lutego o godz. 19 Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na niezwykły pokaz kina niemego z muzyką na żywo. Projekcji filmu „Symfonia zmysłów” C. Browna (1926r) towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Janusza Zdunka (trębacz m.in. KULT) i zespołu Marienburg.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowano na tą okazję. Organizatorzy zapraszają pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia do Kawiarenki Antrakt, gdzie na zakochanych będzie czekać lampka szampana. Z kolei w Artystycznym Zagłębiu będzie można zrobić sobie wspólną fotkę.

justvision
justvision
justvision

Dodatkowo podczas imprezy zostanie przeprowadzony konkurs, podczas którego będzie można wygrać voucher na romantyczną kolację w Restauracji YOU. (pl. Hallera 20, Tczew). Po projekcji filmu nie wyrzucajcie swoich biletów, bo przydadzą się jeszcze. Na posiadaczy biletu na "Symfonię zmysłów" w Restauracji YOU. czeka 10-proc. zniżka.

Symfonia zmysłów (1926 r., reż. C. Brown) to melodramat opowiadający historię dwóch przyjaciół z dzieciństwa,  którzy zakochują się w jednej kobiecie.

Po powrocie do cywilnego życia jeden z nich – Leo - zostaje zauroczony przez Felicitas - żonę bogatego hrabiego. Leo zabija hrabiego w pojedynku za co zostaje skazany na kilka lat służby w Afryce, wówczas zwraca się z prośbą do przyjaciela Ulrich,a aby ten opiekował się Felicitas do czasu jego powrotu. Ulrich w czasie nieobecności przyjaciela żeni się z Felicitas, która nigdy nie powiedziała mu, co łączy ją z Leo. Po powrocie z Afryki Leo stara się trzymać z daleka od przyjaciela i kobiety, którą kocha. Felicitas wykorzystuje każdą okazję aby z Leo uczynić swojego kochanka…

Film ten uczynił z Grety Garbo międzynarodową gwiazdę i ikonę kina.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe