Wtorek, 23.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Medale i nagrody dla małżeńskich jubilatów z Tczewa

  • 06.02.2019, 15:09
  • UM Tczew
Medale i nagrody dla małżeńskich jubilatów z Tczewa UM Tczew
Podziel się:
Oceń:
Już po raz drugi w tym roku, w tczewskim Urzędzie Stanu Cywilnego świętowały pary obchodzące jubileusze małżeńskie.

Uroczystość odbyła się 6 lutego. Jubileusze świętowały pary z 50-, 55- i 60-letnim stażem małżeńskim
Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki oraz kierownik USC – Alina Kollwitz-Sobolewska życzyli wszystkim parom pomyślności, zdrowia i jeszcze wielu wspólnych jubileuszy.

Pary, które obchodzą jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego otrzymały Medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, natomiast wszystkie małżeństwa otrzymały od  prezydenta miasta jubileuszowe bony na  nagrody rzeczowe.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Tczewa, parom małżeńskim zamieszkującym i zameldowanym na pobyt stały w Tczewie powyżej 5 lat, obchodzącym jubileusz pożycia małżeńskiego, przyznawane są nagrody rzeczowe o wartości: 1 tys. zł za 50-lecie 1500 zł za 55-lecie, 2 tys. zł za 60-lecie, 2500 zł za 65-lecie oraz 3 tys. zł za 70-lecie.
 
Jubileusze obchodzili:
 
60-lecie:
- Jan i Anna Laszkiewicz, Zofia i Kazimierz Krukar,

55-lecie:
- Teresa i Antoni Owczarek, Anna i Alfons Niskowscy, Łucja i Edward Reisch, Ewa i Mieczysław Michna, Zofia i Kazimierz Wasak, Krystyna i Edward Kampowscy, Wiesława i Bernard Maleccy, Krystyna i Kazimierz Brodniccy, Maria i Stefan Muza, Krystyna i Aleksander Giełdon, Krystyna i Stanisław Gernatowscy, Urszula i Kazimierz Kolberg, Agnieszka i Gerhard Jarzombek

50-lecie:
- Renata i Henryk Wendowscy, Danuta i Jerzy Szczodrowscy, Danuta i Zdzisław Grabowscy, Elżbieta i Roman Zdrojewscy, Aniela i Zygmunt Gawrońscy, Wanda i Edmund Piontek, Urszula i Andrzej Fryderyk, Bogumiła i Jerzy Muszczyńscy, Halina i Jan Saczuk.

 

UM Tczew

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe