Wtorek, 23.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?

  • 30.01.2019, 12:17
  • artykuł sponsorowany
Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?
Podziel się:
Coraz więcej osób decyduje się z wielu względów na zamawianie codziennych posiłków do domu. Istnieje wiele różnych wariantów takiego rozwiązania, a oferta firm cateringowych jest naprawdę szeroka – od dań włoskich po te dedykowane weganom. Niedawno niezmiernie popularna stała się też tak zwana dieta pudełkowa. Na czym ona polega i czy warto z niej skorzystać?

Dzienny jadłospis prosto z pudełkaChoć zwykło się go nazywać dietą pudełkową, to catering tego typu zamawiają nie tylko osoby próbujące zgubić zbędne kilogramy lub mające problemy zdrowotne. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na byciu fit i prowadzeniu właściwego trybu życia. Jakie są zalety diety pudełkowej?
 

Wiem, co jemJedna rzecz jest pewna, gdy decydujemy się na ten typ cateringu. Zawsze otrzymamy pełnowartościowe i właściwie zbilansowane posiłki o konkretnej wartości energetycznej, przygotowane z dobrej jakości produktów. Każdy znajdzie dania dopasowane do swoich potrzeb, również osoby nie jedzące mięsa lub na diecie wegańskiej.
 

Profesjonalizm w wielu formachGdy gotujemy w domu, zdarza się, że czasami nie wszystko pójdzie tak, jakbyśmy chcieli. W przypadku cateringu dietetycznego zyskujemy gwarancję, że każde danie będzie smakowało dobrze. O jego jakość dbają profesjonalni kucharze, którzy dodatkowo konsultują skład posiłków z dietetykami. Dzięki temu jemy smacznie i zdrowo.

Dodatkowo wiele firm cateringowych oprócz dostarczania posiłków, umożliwia również w ramach usługi konsultacje z dietetykami. Nasze zdrowe odżywianie i dieta są dzięki temu pod stałą kontrolą!
 

Wszystko na czas!Jak każdy inny rodzaj cateringu, tak i dieta pudełkowa to spora oszczędność czasu. Całość jadłospisu na dany dzień dostajemy zazwyczaj rano prosto do domu. Nie musimy gotować, ani martwić się o regularne zakupy. Ponadto tego typu działania sprawiają, że uczymy się regularności w spożywaniu posiłków. Mając już przygotowane danie, raczej na pewno je zjemy.
 

Czy naprawdę warto?Oczywiście, nie ma rozwiązań idealny. Również catering dietetyczny ma swoje wady. Największą z nich jest jego wysoka cena, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Dodatkowo dzienne posiłki ograniczają się do tego, co znajdziemy rano w pudełkach. Jeśli chcemy być restrykcyjni, nie może być mowy o odstępstwach czy małych, dodatkowych zachciankach.

Trzeba jednak powiedzieć, że w zestawieniu z licznymi zaletami, można bez problemu poradzić sobie z tymi niedogodnościami. Catering dietetyczny pozwala utrzymać zdrowie i dobrą kondycja bez restrykcyjnych diet, za to ze smacznym menu, przygotowanym z produktów wysokiej jakości. Zdecydowanie warto spróbować.

artykuł sponsorowany

Pozostałe