Niedziela, 16.06.2019
Trops Tczew
Trops Tczew
Trops Tczew

Policjanci gościli w komendzie dzieci z Przedszkola „Chatka Puchatka” w Tczewie

  • 10.01.2019, 14:12
  • KPP Tczew
Policjanci gościli w komendzie dzieci z Przedszkola „Chatka Puchatka” w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj tczewscy policjanci gościli w komendzie dzieci z Przedszkola „Chatka Puchatka” w Tczewie. Policjantka podczas spotkania przedstawiła najmłodszym zasady bezpiecznego zachowania podczas poruszania się po drodze oraz zapoznała z pracą policjanta. Funkcjonariuszka na pamiątkę spotkania odbiła na kartce maluchom ich własne odciski palców. Na koniec spotkania przedszkolaki obejrzały policyjny radiowóz.

Wczoraj tczewskich policjantów odwiedzili szczególni goście z Przedszkola „Chatka Puchatka” w Tczewie. Podczas zwiedzania budynku komendy dwóm grupom przedszkolnym przybliżono codzienną służbę funkcjonariuszy Policji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Policjantka na specjalnie przygotowanym przejściu dla pieszych uczyła przedszkolaków prawidłowego i bezpiecznego przechodzenia przez „zebrę”. Każdy z przedszkolaków mógł zobaczyć w jaki sposób technicy kryminalistyki zabezpieczają różnego rodzaju ślady oraz w jaki sposób i dlaczego pobiera się ślady linii papilarnych.

Na pamiątkę spotkania każde dziecko otrzymało własne odciski palców oraz magnesy z numerami alarmowymi. Na zakończenie wizyty przedszkolacy mogli zasiąść za kierownicą radiowozu, co sprawiło im wielką frajdę.

 

KPP Tczew

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe