Niedziela, 16.06.2019
Trops Tczew
Trops Tczew
Trops Tczew

Opublikowano Kalendarz Imprez Miejskich na 2019 r.! A w nim koncert "Zalefa" czy stand-up

  • 10.01.2019, 13:56
  • red.
Opublikowano Kalendarz Imprez Miejskich na 2019 r.! A w nim koncert "Zalefa" czy stand-up
Podziel się:
Oceń:
Przygotowany został Kalendarz Imprez Miejskich na 2019 r. Warto sprawdzić, co będzie się działo w Tczewie w tym roku.

Kalendarz Imprez Miejskich zawiera zestawienie propozycji imprez otrzymanych od różnych organizatorów. Łącznie zgłoszonych zostało ponad 220 imprez. W ciągu roku będzie on korygowany lub uzupełniany na prośbę organizatorów poszczególnych imprez.

Zgłoszone imprezy mają różny charakter – od dużych plenerowych koncertów, poprzez spektakle, wystawy, imprezy sportowe i rekreacyjne, szkolne aż po uroczystości patriotyczne.

Kalendarz Imprez Miejskich ma charakter informacyjny. Wpisanie do niego imprezy nie oznacza automatycznego wyrażenia zgody na udostępnienie terenu lub obiektu. Jeśli dotyczy to imprez plenerowych, o taką zgodę należy się zwrócić do właściciela terenu - w przypadku terenów miejskich do Wydz. Gospodarki Mieniem Komunalnym UM (58 77 59 441).

Podobnie w przypadku imprez planowanych w obiektach CKiS -  te kwestie będą rozpatrywane i negocjowane indywidualnie. Wymaga to złożenia do CKiS odrębnego pisma o wynajem sali.

KALENDARZ IMPREZ - kliknij tutaj

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe