Poniedziałek, 20.05.2019

Czy w Gniewie jest bezpiecznie? Policja organizuje spotkanie z mieszkańcami

  • 6.12.2018, 14:36 (aktualizacja 06.12.2018 14:40)
  • KPP Tczew
Czy w Gniewie jest bezpiecznie? Policja organizuje spotkanie z mieszkańcami
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, 10 grudnia br. o godz.11.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie przy ul. Sobieskiego 11 organizują debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz z dyrekcją Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie oraz kierownikiem Punktu Konsultacyjnego ds. Uzależnień OKNO w Tczewie zapraszają wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

- Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie działań policji - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - Jedną z metod uspołeczniania  działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące przeciwdziałania  narkomanii. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 10 grudnia br. o godzinie 11.00 do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie przy ul. Sobieskiego 11.

KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe