Poniedziałek, 20.05.2019

(ZDJĘCIA) Tczewskie mikołajki - na bulwarze otwarto wielki, średniowieczny zamek!

  • 6.12.2018, 14:03 (aktualizacja 06.12.2018 14:08)
  • red.
(ZDJĘCIA) Tczewskie mikołajki - na bulwarze otwarto wielki, średniowieczny zamek! (MW)
Podziel się:
Oceń:
Mali tczewianie mikołajki spędzają w tym roku na największym miejskim placu zabaw – na Bulwarze Nadwiślańskim stanęła gigantyczna zabawka - średniowieczny zamek.

Na otwarcie zamku, oprócz tłumu dzieci i rodziców, przybyła świta św. Mikołaja.Prezydent Tczewa wspólnie z dziećmi przeciął wstęgę i rozpoczęła się zabawa. Najmłodsi rozgrzali się podczas zajęć ruchowych, zatańczyli przy świątecznej muzyce, brali udział w grach i konkursach. Najmłodsi zostali obdarowani słodkościami i balonami.

Zamek na bulwarze kosztował blisko 1 mln zł. Jest to inwestycja samorządu miasta Tczewa. Na zlecenie miasta  wykonała je firma Sun+, która współorganizowała mikołajkowe spotkanie. (...)

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz


 

red.

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe