Poniedziałek, 20.05.2019

Tczewscy policjanci rozdawali kierowcom apteczki m.in. za sprawne oświetlenie

  • 5.12.2018, 14:05 (aktualizacja 05.12.2018 14:15)
  • red.
Tczewscy policjanci rozdawali kierowcom apteczki m.in. za sprawne oświetlenie KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj tczewscy policjanci z wydziału ruchu drogowego z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego uczestniczyli w pomorskich działaniach, podczas których wręczali kierowcom upominki z okazji mikołajek. Stu kierowców po zakończonych pozytywnych kontrolach drogowych otrzymało prezenty w postaci apteczek samochodowych oraz odblasków.

3 grudnia br. rozpoczęła się akcja „Mikołajki z PORD i pomorską drogówką”. Wczoraj policjanci z tczewskiej drogówki przyłączyli się również do tych działań i wspólnie z pracownikami Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Alei Solidarności przeprowadzali kontrole drogowe, podczas których wręczali kierowcom mikołajkowe upominki. Mundurowi w czasie prowadzonej akcji koncentrowali się na podwyższeniu świadomości kierowców w zakresie właściwych zachowań na drodze oraz prawidłowego stanu oświetlenia pojazdu. Każdy kierowca, który pozytywnie przeszedł policyjną kontrolę otrzymał upominek w postaci apteczki samochodowej oraz odblasku. 

Mundurowi wspólnie z pracownikami PORD podczas wczorajszych działań rozdali kierowcom sto mikołajkowych upominków, które zasilą wyposażenie samochodów oraz będą wykorzystane przy różnego rodzaju zdarzeniach drogowych.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

 

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe