Sobota, 25.05.2019

Jest pięciu chętnych do przebudowy boiska przy ul. Bałdowskiej. Uda się wyłonić wykonawcę?

  • 3.12.2018, 14:15
  • red.
Jest pięciu chętnych do przebudowy boiska przy ul. Bałdowskiej. Uda się wyłonić wykonawcę? (M.M., Urząd Miasta w Tczewie)
Podziel się:
Oceń:
5 ofert wpłynęło na przetarg dotyczący wykonania I etapu boiska lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej. Trwa ich analizowanie pod względem formalnym.

Oferty sięgają od 4,8 do 5,3 mln zł – w budżecie miasta na ten cel zaplanowano 5 mln zł. 

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

- Trzy oferty mieszczą się w tej kwocie. Wszystkie firmy zaoferowały 60-miesięczną gwarancję w razie usterek, które mogłyby wystąpić po wykonaniu zamówienia - informuje Małgorzata Mykowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Tczewie. - Do przetargu zgłosiły się firmy z Warszawy, Piaseczna, Dąbrowy Górniczej i z okolic Świdnicy.

W zakres I etapu inwestycji wchodzą m.in. budowa bieżni lekkoatletycznej oraz sektora rzutów z nawierzchnią z trawy naturalnej, budowa płyty boiska piłkarskiego, dostawa i montaż wyposażenia boiska piłkarskiego, wykonanie kanalizacji deszczowej.

- Tczewscy lekkoatleci osiągają coraz więcej sukcesów, dlatego potrzebne im jest nowoczesne miejsce do trenowania i rozgrywania zawodów. Stadion służył będzie nie tylko wyczynowcom, ale też wszystkim miłośnikom aktywnego spędzania czasu - mówi prezydent Mirosław Pobłocki.

Termin wykonania prac oraz uzyskania certyfikatu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki został określony na  koniec października 2019 r.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe