Sobota, 25.05.2019

Tczewska prokuratura przeniesie się do budynku sądu? Prezydent: prezentów skarbowi państwa nie będziemy robić

  • 30.11.2018, 07:22
  • Karol Uliczny
Tczewska prokuratura przeniesie się do budynku sądu? Prezydent: prezentów skarbowi państwa nie będziemy robić
Podziel się:
Oceń:
Prokuratura Rejonowa w Tczewie jest zainteresowana zmianą swojej siedziby - poinformował prezydent Tczewa. Rozważana jest przeprowadzka do obecnego budynku sądu przy ul. Kołłątaja.

Temat obiektu przy ul. Kołłątaja wywołano podczas posesyjnej dyskusji prezydenta z radnymi nad projektem budżetu miasta. Radny Tadeusz Dzwonkowski pytał o plany miasta w zakresie zagospodarowania budynku, ewentualnie jego sprzedaży. Przypomnijmy, że obecnie zajmowane powierzchnie zwolnią się wraz z przeprowadzką Sądu Rejonowego w Tczewie do nowej siedziby przy al. Zwycięstwa. W 2015 r., na mocy zawartej umowy, miasto przekazało tamtejsze działki w zarząd Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, otrzymując w zamian nieruchomości przy ul. Kołłątaja. Samorząd wciąż nie jest ich pełnoprawnym właścicielem, nie przeszkadza to jednak w snuciu planów na przyszłość. 

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

- Mam pomysł, by to po prostu sprzedać - odpowiadał radnemu Mirosław Pobłocki. - O ile, bo też takie rozmowy były prowadzone, budynkiem nie byłaby zainteresowana Prokuratura Rejonowa w Tczewie. W myśl nowych przepisów, prokuratura jako przedstawiciel skarbu państwa, ma pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości. (...)


 

Karol Uliczny

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Josef Lewis
Josef Lewis 1.12.2018, 07:22
Dzień dobry, nazywam się Josef Lewis. Szanowany, legalny i akredytowany pożyczkodawca. Dajemy *** wszelkiego rodzaju w bardzo szybki i łatwy sposób, Pożyczka osobista, Pożyczka samochodowa, Pożyczka mieszkaniowa, Pożyczka studencka, Pożyczka na działalność gospodarczą, Pożyczka Inventor, Konsolidacja długów. itp

Uzyskaj dzisiaj zatwierdzoną *** biznesową lub osobistą i zdobądź fundusze w ciągu tygodnia od złożenia wniosku. Te osobiste *** mogą zostać zatwierdzone niezależnie od twojego kredytu i jest wielu szczęśliwych klientów, którzy poparli to roszczenie. Ale nie tylko otrzymasz *** osobistą, której potrzebujesz; otrzymasz najtańszą. To jest nasza obietnica: Gwarantujemy najniższą stawkę dla wszystkich pożyczek z darmowymi korzyściami zabezpieczenia.

Staramy się pozostawić pozytywne wrażenie, przekraczając oczekiwania moich klientów we wszystkim, co robię. Naszym celem jest traktowanie Cię z godnością i szacunkiem, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości usług w odpowiednim czasie. Brak zabezpieczenia społecznego Wymagany numer i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Prosimy o natychmiastową odpowiedź, korzystając z poniższych informacji, jeśli jesteś zainteresowany pożyczką i nie masz oszustw.

Email: progresive***@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756
Witryna: https://progresivefunding.word…


Rokicka
Rokicka 30.11.2018, 13:08
Prezenty tylko dla zaprzyjaźnionych.
była propozycja i pomysł
była propozycja i pomysł 30.11.2018, 09:42
radny Urban chciał, żeby powstało tam miejskie PRZEDSZKOLE, albo miejski ŻŁOBEK. Zobaczymy, czy prezydent zrealizuje pomysł radnego.
maria
maria 30.11.2018, 13:53
Przedszkole kombinat? Żłobek kombinat? Są szkoły molochy, wystarczy. Durny pomysł jakiegoś byłego radnego
zupa za zeta
zupa za zeta 30.11.2018, 12:45
co za bezmózgi. SZOK! Jak składał taki pomysł to był jeszcze radnym, więc moim zdaniem jest dobrze. Przecież wniosku o żłobek nie składał były radny, tylko radny. A dopiero teraz jest były radny. Nawet gimnazjalista to ogarnia.
ONA
ONA 30.11.2018, 12:04
dopisz były radny bo zaraz hejty polecą
Hmmm
Hmmm 30.11.2018, 10:10
Nie znam kogoś takiego jak radny Urban? Jest vice Prezydent Urban. Radnego o takim nazwisku nie ma

Pozostałe