Czwartek, 17.01.2019

Jaka przyszłość przegranego w Pelplinie T. Czerwińskiego? "Mam nadzieję współpracy z nowym burmistrzem"

  • 8.11.2018, 07:35
  • Karol Uliczny
Jaka przyszłość przegranego w Pelplinie T. Czerwińskiego? "Mam nadzieję współpracy z nowym burmistrzem" pelplin.pl
Podziel się:
Oceń:
Mirosław Chyła nowym burmistrzem gm. Pelplin. Kandydat Kociewskiej Inicjatywy Samorządowej przypieczętował zwycięstwo w drugiej turze i 19 listopada zasiądzie w fotelu włodarza. Z wyniku zadowolony jest także Tomasz Czerwiński. Przyznaje, że jako kandydatowi z szyldem partyjnym, nie udało mu się przebić magicznego, szklanego sufitu zawieszonego na 40 proc.

Choć KIS ma swojego burmistrza oraz większość w radzie, w gminie nie należy spodziewać się rewolucji. Mirosław Chyła zapowiadał kontynuację działań poprzedników oraz naprawianie tego co funkcjonowało źle. W swoim programie postawił na remonty dróg oraz budowę mieszkań i na tym zamierza skupić się w ciągu swojej 5-letniej kadencji.   

Jak będzie przyszłość Tomasza Czerwińskiego? Obecnie jest pełniącym obowiązki burmistrza miasta i gminy Pelplin i pozostanie nim do 16 listopada. Następnie wróci na stanowisko kierownika ds. promocji, z którego, po odejściu Patryka Demskiego, został urlopowany. 

- Będę rozmawiać z nowo wybranym burmistrzem na temat naszej dalszej współpracy – mówi Tomasz Czerwiński. – Współpracujemy razem od kilkunastu lat m.in. jako radni i mam nadzieję, że będziemy to kontynuować. 

Burmistrz-elekt póki co nie składa deklaracji co do urzędniczej kadry. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chyba tak bylo:
Chyba tak bylo: 11.11.2018, 16:04
http://niewygodne.info.pl/arty…
gość
gość 10.11.2018, 07:50
prawdę mówi pan Czerwiński współpracował po pierwszej przegranej pis w pelplinie, później w perfidny sposób zdradził i znowu współpracował ale z pis. Człowiek bez kręgosłupa z każdym będzie współpracował.
smuteczek
smuteczek 8.11.2018, 14:05
Pelplin bez PiS, a było tak pięknie...
Pelplin
Pelplin 8.11.2018, 08:14
Panie Chyla proszę zrobić raz na zawsze porządek.
Mieszkanka Pelplina
Mieszkanka Pelplina 8.11.2018, 10:45
Oby nowy burmistrz nie zrobił tego samego błędu co demski, który otoczył się przy***sami, a do takich należy Czerwiński łącznie z jego żonka, która też pracuje w urzędzie. Zbieg okoliczności?

Pozostałe