Czwartek, 17.01.2019

Pelplin postawił na Chyłę. Będzie zmiana na stanowisku burmistrza!

  • 5.11.2018, 07:17 (aktualizacja 05.11.2018 08:46)
  • red.
Pelplin postawił na Chyłę. Będzie zmiana na stanowisku burmistrza!
Podziel się:
Oceń:
Bez niespodzianki w drugiej turze wyborów w gm. Pelplin. Startujący z Kociewskiej Inicjatywy Samorządowej Mirosław Chyła zdobył poparcie 2843 mieszkańców i pewnie wygrał z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Tomaszem Czerwińskim.

Przez ostatnie miesiące Tomasz Czerwiński pełnił obowiązki burmistrza gminy, jednak, jak pokazują wyniki opublikowane przez PKW, piastowanego stanowiska nie przekuł w wyborczy sukces. Podobnie jak w gminie Tczew, stery przejmie dotychczasowy przewodniczący Rady Gminy. Warto dodać, że komitet Kociewska Inicjatywa Samorządowa wprowadził do organu uchwałodawczego większość swoich przedstawicieli. 

Mirosław Chyła - 2843 gł. 
Tomasz Czerwiński - 1713 gł. 

red.

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrian
Adrian 7.11.2018, 10:07
Demski miał idealne włosy, a kim się okazał? Najgorszym Burmistrzem jakiego miał Pelplin także ludzie się zastanówcie co piszecie. Włosy tu nie mają nic do rzeczy. Co, boli was że w końcu skończą się układy w Urzędzie Miasta w Pelplinie?
...
... 7.11.2018, 10:48
Pan Chyla ma daleko do elokwencji i kultury osobistej wizerunku ,dykcji w glosie do PANA Patryka Demskiego. W pewnym momencie
Pelplin stal sie dla Pana Demskiego zasciankiem i uzeraniem sie z ludem o marnej edukacji spolecznej.
Czajka
Czajka 6.11.2018, 18:21
Jak tu się cieszyć z nowego burmistrza jak to stare klimaty wrociły. Znowu u władzy dawny KKR a więc nic nie bedzie się działo....Pan Prześcieradło wnet ukłony bije, czoło pewnie już zdarte...czyżby na coś liczył ???Pelplin czeka teraz 5 lat marazmu i nic nie robienia...Szkoda...
Wow
Wow 5.11.2018, 17:53
Skończ z tym krytykowaniem wyglądu żal ściska ze twój kandydat nie przeszedł !!!! Facet ma niesamowity styl jest bardzo trendy widać klasę . Tak wybrała większość wiec przełknij swoją porażkę i siedź już cicho !!!!
wyborca 2018
wyborca 2018 6.11.2018, 22:49
nie mam zadnego kandydata w tym przekletym Pelplinie tylko jak widze poczochrane wlosy wiem kto to jest ,kazdy inny jest porzadnie ostrzyzony i uczesany, a tu facet w peruce jeszcze w dodatku ta peruka nie uczesana. Jak na glowie taki i w glowie wszedzie balagan.;
gosc
gosc 8.11.2018, 18:57
żal mi Ciebie pisiorku tyle w tym temacie
WYBORCA 2018
WYBORCA 2018 5.11.2018, 20:27
Nie widac tu trendy ,a stylu wogole tylko nie uczesany balagan na glowie. jest to styl sportowca badz robola ,a nie urzednika .Nie ma poczucia estetyki i to jest minusem w wygladzie.
Annnn
Annnn 6.11.2018, 16:23
Wyrobi sie jak wszyscy.
Wow
Wow 5.11.2018, 15:12
Panie Mirosławie ogromne szczere gratulacje . Czytając komentarze na Pana temat widzę ze przegrana co niektórych boli ! Absolutnie proszę nie zmieniać swojego wizerunku ! Jest Pan przystojnym inteligentnym facetem i tak trzymać !!!!
wyborca 2018
wyborca 2018 5.11.2018, 16:19
przystojny inteligentny to nie wszystko wyglad zewnetrzny tez ma znaczenie.Roszczochrane wlosy to brak estetyki osoby piastujacej stanowisko wladz w danym miescie.
Tadeusz
Tadeusz 5.11.2018, 12:55
Ciekawe kto na wice - burmistrza ;)
WYBORCA 2018
WYBORCA 2018 5.11.2018, 12:27
Panie Chyla sadze ,ze PAN teraz jako burmistrz odwiedzi fryzjera poniewaz PANA POCZOCHRANY wizerunke straszy spoleczenstwo w powiecie.Sadze ,ze wieksze wynagrodzenie spowoduje taki koszt na rzecz uslug fryzjerskich. Urzednik piastujacy stanowisko burmitrza powinien wygladac nienagannie , a tu poczochrana fryzura nie przystoi.Spojrz Panw lustro i ocen swoj wyglad bo inni oceniaja negatywnie jako wlodarza.
Annnn
Annnn 6.11.2018, 16:28
Eistan mial gorszy bajzel a jaki byl madry.
Krótka ławka rezerwowych PiS
Krótka ławka rezerwowych PiS 5.11.2018, 10:04
...w istocie lokalny garnitur PIS niewiele sobą prezentuje, nic nowatorskiego nie proponuje. Ot, przeciętniacy z rezerw ...zresztą PiS i tak wchodzi w koalicje...a opierając się jedynie na frontmenach z pierwszych stron gazet, nigdy nie weźmie całej puli...choć i tak PiS, w skali kraju, na szczeblu samorządów,szczególnie sejmików wojewódzkich, odnotował ZNACZĄCY SUKCES ... więc pieprzenie, tu i ówdzie, o klęsce PiS, jest zaklinaniem rzeczywistości...
powiatowo
powiatowo 5.11.2018, 09:51
Witold Sosnowski największym zwycięzcą wyborów. Smoliński największym przegranym!
maron
maron 5.11.2018, 09:29
Nawet w elplinie przegrali.>>>

Pozostałe