Czwartek, 17.01.2019

"Cudzoziemcy mieszkają w Tczewie". Od dziś w Fabryce Sztuk można obejrzeć ciekawą wystawę fotografii

  • 19.10.2018, 16:28 (aktualizacja 20.10.2018 09:29)
  • nudoodporne.pl
"Cudzoziemcy mieszkają w Tczewie". Od dziś w Fabryce Sztuk można obejrzeć ciekawą wystawę fotografii nudoodporne.pl
Podziel się:
Oceń:
Społeczność Nudoodporne zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pt. "Tczewianie. Cudzoziemcy mieszkają w Tczewie". Wystawa jest zwieńczeniem rocznego projektu, podczas którego jego pomysłodawcy zapraszali przed obiektyw osoby mieszkające lub pracujące w Tczewie, a urodzone poza granicami Polski. 

Wystawa prezentować będzie 32 portrety osób z 20 krajów m.in. Nigerii, Laosu, Uzbekistanu, Turcji, Tajlandii, Wietnamu, Hiszpanii, Nepalu, Rosji, Słowenii, Irlandii itd. Łączy ich Tczew.

"Dlaczego przyjechali właśnie tu? Czy są tu szczęśliwi? Mamy nadzieję,że wystawa będzie fascynująca opowieścią o różnorodności świata i ludzkich motywacji. Projekt powstał dzięki dofinansowaniu z Fundacji Pokolenia z konkursu Giving Circle. Autorką wszystkich zdjęć jest Katarzyna Gapska."

Wernisaż odbędzie się w piątek – 19 października o godz 18 w Fabryce Sztuk, ul. 30 Stycznia 4. Wystawę będzie można oglądać do 18 listopada 2018 r. Potem wszystkie zdjęcia trafią do bohaterów wystawy.

nudoodporne.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe