Czwartek, 17.01.2019

17 par z Tczewa świętowało jubileusze 50-, 55- i 60-lecia pożycia małżeńskiego

  • 18.10.2018, 13:35
  • (M.L., Urząd Miasta w Tczewie)
17 par z Tczewa świętowało jubileusze 50-, 55- i 60-lecia pożycia małżeńskiego (M.L., Urząd Miasta w Tczewie)
Podziel się:
Oceń:
Uroczystość odbyła się 17 października w tczewskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Jubilatom towarzyszyły rodziny i przyjaciele. Alina Kollwitz – Sobolewska - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego gratulowała jubilatom i życzyła nieustającej miłości, dobrego zdrowia i kolejnych jubileuszy.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Tczewa, parom małżeńskim zamieszkującym i zameldowanym na pobyt stały w Tczewie powyżej 5 lat, obchodzącym jubileusz pożycia małżeńskiego, przyznawane są nagrody rzeczowe o wartości: 1000 zł za 50-lecie, 1500 zł za 55-lecie, 2000 zł za 60-lecie, 2500 zł za 65-lecie, 3000 zł za 70-lecie.

Jubilaci nie kryli zadowolenia z otrzymanych nagród. Dla wielu emerytów to znaczące wsparcie i godne uhonorowanie ich rocznicy.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 5 par:

- Halina i Edmund Maks, Krystyna i Stefan Rybiccy, Krystyna i Brunon Stec, Maria i Wojciech Sajkowscy, Halina i Stanisław Jędrzejewscy

Jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 10 par:

- Małgorzata i Edward Sandachowie, Maria i Jerzy Burczyk, Anna i Zygmunt Kaszubowscy, Jadwiga i Ryszard Lubowieccy, Lucyna i Zygmunt Włoch, Renata i Zdzisław Spiczko, Regina i Kazimierz Grzybowscy, Zofia i Władysław Cyms, Irena i Jan Sieroccy, Teresa i Marian Noworolscy

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły 2 pary:

- Monika i Ryszard Uzdowscy, Helena i Henryk Piekarscy.

(M.L., Urząd Miasta w Tczewie)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe