Środa, 12.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

W piątek policjanci skontrolują taksówki. Sprawdzą m.in. czy klienci zapinają pasy

  • 10.10.2018, 13:41
  • KWP Gdańsk
W piątek policjanci skontrolują taksówki. Sprawdzą m.in. czy klienci zapinają pasy
Podziel się:
Oceń:
12 października pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Taxi”, których głównym celem jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości występujących w trakcie zarobkowego przewozu osób, eliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie oraz uciążliwych dla środowiska. Każdy kierujący zostanie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

12 października na terenie całego województwa zostaną przeprowadzone działania „Taxi”, których głównym celem jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości występujących w trakcie zarobkowego przewozu osób. 

Pomorscy policjanci sprawdzą dokładnie dokumenty wymagane podczas świadczenia usługi , sprawność pojazdu oraz trzeźwość kierującego. W przypadku ujawnienia nagannego stanu technicznego pojazdu, nietrzeźwości kierowcy lub braku wymaganych dokumentów, dalsza jazda może okazać się niemożliwa. Pasażerom przypominamy o konieczności korzystania z pasów bezpieczeństwa. Kierowcy natomiast nie mogą zapominać, że obowiązują ich takie same przepisy jak wszystkich innych użytkowników dróg. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu nie zwalnia z konieczności respektowania przepisów ruchu drogowego. 

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jony
Jony 10.10.2018, 19:51
Taksówkarz podczas wykonywania kursu z klientem jest zwolniony z obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa ( tak )

Pozostałe