Wtorek, 18.12.2018

Prezydent Tczewa na konwencji PnP: niektórym bardzo przeszkadzamy

  • 10.10.2018, 08:13
  • Karol Uliczny
Prezydent Tczewa na konwencji PnP: niektórym bardzo przeszkadzamy (KU)
Podziel się:
Oceń:
W miniony czwartek (4.10.) Porozumienie na Plus zaprezentowało kandydatów do powiatu oraz Rady Miasta w Tczewie. Mirosław Pobłocki, jako prezes stowarzyszenia podkreślał, że komitet stanowi zwartą drużynę, która osiem lat temu wzięła na swoje barki trud zarządzania miastem.

- Kampania trwa od wielu tygodni. Dzisiaj postawimy „kropkę nad i” i pokażemy naszych kandydatów – rozpoczął prezydenta Tczewa. - Niestety im bliżej do wyborów, tym bardziej kampania zaczyna przybierać ostrzejsze formy. Świadczą o tym zniszczone banery wyborcze. Niektórym bardzo przeszkadzamy, ale tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że do tych wyborów należy pójść i je wygrać dlatego, że mamy dobry program i dobrych ludzi.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Po pierwsze, zmniejszenie zadłużenia

Podczas konwencji zaprezentowano wszystkich kandydatów w wyborach do rady miasta oraz powiatu, gdzie na pięć okręgów PNP zabraknie tylko w jednym. Program przedstawił były wicestarosta Mariusz Wiórek. Kandydat stowarzyszenia do Rady Powiatu Tczewskiego wyszczególnił konieczność dalszego rozwoju lecznicy oraz zaproponował, by w ciągu najbliższej, 5-letniej kadencji ustanowiono przez radę konkretny program jej modernizacji. 

- Demografia coraz bardziej pokazuje swoje bezlitosne lico. Stajemy się coraz starsi, będziemy potrzebować coraz większej pomocy i coraz lepszej jakości usług m.in. rehabilitacyjnych. My ku temu będziemy chcieli się przychylić. 

Mariusz Wiórek zaznaczył, że nowa rada powinna zrobić wszystko, by za pięć lat infrastruktura sportowa oraz rekreacyjna będąca we władaniu powiatu, była powodem do dumy. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
x
x 15.10.2018, 10:45
Wczoraj na ulicy Sambora mniej więcej o godzinie 13:00 po naszych domach chodził Bartosz Paprot z Komitetu Wyborczego Świadomy Tczew i rozpowiadał ludziom, że nie warto głosować na Mirosława Pobłockiego, gdyż ten trafi po wyborach do więzienia. Mieszkańcy są tymi kłamstwami zbulwersowani. Apelujem by tego nie robić, niech Świadomy Tczew nie zniża się do poziomu dna.
też wyborca
też wyborca 11.10.2018, 22:10
Wiórek????!!!! Szok!!!!!!
młoda - wyborca
młoda - wyborca 11.10.2018, 21:58
Głosując na Pobłockiego,głosujecie za tym, że w dalszym ciągu w Urzędzie Miasta będą zatrudnieni emeryci, specjalista o zawracania Wisły kijem oraz prywatny przedsiębiorca budowy dróg. Chcecie żeby ten układ trwał dalej?! Wyborcy muszą to zmienić! Tam jest potrzebny nowy porządek
Hania
Hania 11.10.2018, 20:40
Cały układ Tczewski w komplecie. Ciotki , wujkowie, w radach nadzorczych i stołeczkach w naszym mieście. Kumoterstwo wszechczasów! Dośc arogancji i układu!
WYBORCA 18
WYBORCA 18 10.10.2018, 20:56
GDYBY kandydat na PREZYDENTA podczas kampani wyborczej potwierdzil ,ze w UM nie beda pracowac emerytki i emeryci to moze glosow mial by wiecej.Pani Jola, Gabrysia i Tola wiek emerytalny maja ,ale do roboty ruszaja odbierac emeryture i wynagrodzenie.Pan PREZYDENT pomaga im wtakim ukladzie.
wyborca
wyborca 10.10.2018, 20:19
Pobłocki, mieszkańcom przeszkadzają twoi kumotrzy i kolesie dodatkowo u ciebie pracujący. Zrozumiałeś?
Tylko PnP
Tylko PnP 10.10.2018, 12:01
PnP to jedyne ugrupowanie, które ma mocne, konkretne listy, a nie zbiór z łapanki. W moim rejonie mam problem z wyborem kandydata z PnP, bo wszyscy tam mocni. Życzę powodzenia panu Pobłockiemu.
Pan D.
Pan D. 10.10.2018, 11:17
A ja myśle, że cała ta wspaniała drużyna PNP powinna zrezygnować z ubiegania się o jakikolwiek urząd. Zespół, który tworzą te same twarze od nastu albo i więcej lat. Nuda, brak nowego i świeżego spojrzenia na rozwój miasta. Ja sie pytam dlaczego dyrektorki i dyrektorowie zasiadają w radzie miasta lub powiatu? Czas to zmienić i wybrać nowe osoby.
mieszkaniec
mieszkaniec 10.10.2018, 10:44
Nie dajcie się ogłupić każdy ma rozum zapłaćmy przy urnach rumcajsowi za meteora za remont Gd/Jn za zegar w cieniu za ścieżki za wszystko zło które zrobił temu miastu.Czas na nowe spojrzenie na to miasto a nie dziadków leśnych i układy w spółkach
e
e 10.10.2018, 11:13
Bzdura! Tylko Mirosław Pobłocki i PnP!
leon
leon 10.10.2018, 09:39
śmietanka towarzyska w kompecie. Ciotki, córki wujków, ojcowie chrzestni, itp. itd. Żal.
ZZ
ZZ 10.10.2018, 08:53
Obłuda i nic więcej.

Pozostałe