Poniedziałek, 17.12.2018

2-latka w piżamie, bez butów spacerowała po Lisewie. Matka spała w domu - była pod wpływem narkotyków

  • 2.10.2018, 12:33 (aktualizacja 02.10.2018 12:41)
  • KPP Malbork
2-latka w piżamie, bez butów spacerowała po Lisewie. Matka spała w domu - była pod wpływem narkotyków
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Stawie zatrzymali kobietę, która będąc pod wpływem środków odurzających opiekowała się swoimi dziećmi w wieku 6 i 2 lata. W chwili zatrzymania 25-latka posiadała przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze przedstawili kobiecie zarzut narażenia na utratę zdrowia i życia dzieci. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności. Kobieta odpowie również za posiadanie narkotyków.

We wtorek 25 września ok. godz. 7.30 dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony przez mieszkankę Lisewa Malborskiego o tym, że na podwórku przed blokiem znalazła ona 2-letnią, znaną z widzenia dziewczynkę, pozostawioną bez opieki. Dziecko było w piżamie i bez butów. Zgłaszająca zaopiekowała się dzieckiem i zadzwoniła na Policję. Dyżurny wysłał na miejsce policjantów. Mundurowi po przyjeździe na miejsce szybko ustalili mieszkanie, z którego najprawdopodobniej wyszła 2-latka. Funkcjonariusze weszli do tego domu, tam zastali śpiącą matkę dziewczynki. Okazało się, że kobieta znajdowała się pod wpływem środków odurzających. W kuchni na stole policjanci znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do policyjnego aresztu. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Policjanci ustalili także, że oprócz 2-latki 25-latka ma także 6-letniego syna, który w chwili zdarzenia przebywał w szkole. 

Na podstawie zebranych przez mundurowych materiałów sąd rodzinny postanowił o przekazaniu dzieci do pogotowia rodzinnego. Śledczy przedstawili już 25-latce zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu osoby, nad którą ciążył obowiązek opieki oraz posiadania środków odurzających.

Za przestępstwo narażenia na utratę życia i zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności. Kobieta odpowie również za posiadanie narkotyków. Materiały ze zdarzenia zostaną przesłane również do Sądu Rodzinnego.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
KPP Malbork

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kamilek
Kamilek 30.10.2018, 17:16
Biedne dziecko
Siiwa
Siiwa 10.10.2018, 07:24
Ewa to takie kurwis.ko nie wstyd ci dziewczyno ?? Dzieci ma a nacpana chodzii to jest *** madre ???? Zwykla patola a nie matka ! Pojdzie szmacisko siedziec moze zmadrzeje !!! Lac ***.
Ja-Wiem
Ja-Wiem 15.10.2018, 18:00
Siwa ty lepiej spojrz na siebie wtedy oceniaj innych, mało to do Jaca latałas i latasz pewnie do tej pory po sztuki nie raz dwie.??? dwójka dzieci i trzecie w drodze i ćpasz.?? A no i na do***k chlejesz jeszcze i ty sie nazywasz lepsza.??? Ogarnij sie ćpunko
gość
gość 7.10.2018, 08:51
Nie znam tej kobiety i nie chce jej osadzac ale wiem ze dużo jest matek samotnych przemeczonych swoim życiem. Nie mówię tu na moim przykładzie ponieważ jestem przeciwna narkotykom,ale może się gdzieś zgubiła może szukała pomocy a wszyscy ja skreslili, każdy ma prawo się zagubic jakbyście to wy brali to byście przeklinali na ludzi którzy piszą takie komentarze niech każdy zajmie się swoim życiem bo życie nie polega na krytykowaniu innych tylko żeby im pomóc. Wszyscy się odwrocili od niej a czy ktoś zapytał ja czy potrzebuje psychicznego wsparcia???
Ewa
Ewa 7.10.2018, 16:40
Dokładnie, czy ktoś mnie zapytał.?!!

NIE.! Wiec grzecznie mówiąc zajmijcie się swoimi ***mi..! Bo do krytyki są wszyscy a co do pomocy to nie ma nikogo i taka jest prawda.! A dla Waszej wiadomości jestem na dobrej drodze w odzyskaniu dzięci, jeszcze chwile a znowu będziemy RAZEM całą TRÓJKĄ i już nigdy nikomu nie pozwolę nas rozdzielić.!!!! Nigdy nikomu .!!! Z dziećmi widuje się codziennie jak by co ;) Pozdro
Masakra
Masakra 4.10.2018, 06:28
Broni ja chyba jej rodzina lub koleżanki bo każdy normalny człowiek wie ze takie zac***anie jest nienormalne. Dziewczyna robiła jeszcze gorsze rzeczy, aż ciarki przechodzą jak się pomyśli. Widać jakie ma do tego podejście wypowiadając się pod jednym z artykułów. Chyba żadna normalna kobieta tak się nie zac***uje? Przeklina na te dzieci, ćpa, chleje i daje każdemu dupu. Jak można mówić o trudnym dzieciństwie, albo zwalać na jakiegos faceta który ja zostawił. Ludzie przechodzą gorsze traumy ale z tego wychodzą! Właśnie głównie dla dzieci! Nie ma większego cudu od nich. Ona po prostu się nie nadaje na matkę i tyle. I nie chodzi o wiek, tylko jakiś chory typ człowieka. Niepojęte! Zac***uje się gorzej niż jakiś osiedlowy luj! A pfu! Nigdy szacunku do takich ludzi!!
Gość
Gość 3.10.2018, 15:03
Skoro tak wiesz wszystko o jej zyciu to nie zastanawia cie to czemu wybrala taka droge ? Skoro nie miala latwego dzieciństwa to mogła sie ogarnac i nie doprowadzic do tego zeby zostac mama w wieku 19 lat . Trzeba bylo skonczyc szkole i normalnie zyc , a nie powtarzac bledy swoich rodzicow i urzadzac pieklo swoim dzieciom. Nie chce myslec co czulo dziecko bedac w tak zimny poranek na boso , bez zadnej opieki. A jeśli nie potrafi sobie poradzic sama ze swoim zyciem to ja różne instytucje ktore pomagaja takim osobom
Gosc
Gosc 3.10.2018, 14:36
Mialam sie nie wypowiadac ale wkurza mnie to ze wszyscy obwiniaja tylko Ewe.Nie ma usprawiedliwienia na to co zrobila,ale czy zaraz trzeba ja skreślić. Wiekszosc z Was nie wie nic o zyciu Ewy.Jako małe dziecko nie miala latwego zycia.Sama w pizamce w nocy wychodzila na dwor,wtedy brali ja sasiedzi u ktorych nocowala.Duzo by pisac o jej dziecinstwie.Potem zostala sama z malym dzieckiem bo chlopak ktory tak ja kochal zostawil ja z niczym. Zabral wszystko oprocz dziecka którym wogole sie nie interesuje.Z zycia Ewy moznaby napisać książkę,ktora niejednemu wycisnelaby lzy z oczu.Moze dziewczyna wlasnie w narkotykach szukala ucieczki,moze nie potrafila sobie z tym wszystkim poradzic.Nie miala nikogo oprocz dzieci na nikogo nie mogla liczyc.Moze poprostu trzeba jej pomoc a pisac takie bzdury.Zaden z Was niechcialby byc Ewa i przejsc przez cale jej zycie.
Ewa
Ewa 8.10.2018, 01:25
Dzięki za szczerość ..
S
S 5.10.2018, 20:51
Szmata i tyle
Tyle w temacie
Tyle w temacie 4.10.2018, 08:16
Bez przesady. Tym bardziej powinna zrobić wszystko aby jej dzieci nie przechodziły tego samego!!!!!! Co to jest za tłumaczenie!!!!!! Żenada.....
A
A 4.10.2018, 07:54
Ale ***y piszesz. Chodzilo boso wiec i dzieciom zgotowala ten sam los. Wziac sie w garsc a nie zwalac wine na trudne dziecinstwo. Znam wiele osob ltore byly w gorszych sytuacjach a sa ludzmi na poziomie i w zyciu nie dopuscili by aby ich dzieci przechodzily to samo pieklo. Po wypowiedziach ewy chyba nikt nie ma watpliwosci ze czegos zaluje.
BD
BD 3.10.2018, 08:39
Lisewo, Malbork, Tczew czy Gdansk. W kazdej miejscowosci znajda sie jakies odlamy patologi ale mieszkaja tu tez normalne rodziny z dziecmi. W kazdej miejscowosci sa popelniane przestepstwa. Dlaczego jak w Tczewie grasowal nozownik, podpalali czy katowali ludzi do nieprzytomnosci nie pisali ze Tczew to patologia. Miasto czy wioska nie ma znaczenia. Sa ludzie normalni i ci ktorzy krzywdza innych. Teraz narkotyki mozna spotkac wszedzie w Tczewie tez. Najblizszy sasiad moze byc dierem i swietnie sie kryc. Nie ma co mierzyc wszystkich jedna miara. A co do Pani E. brak komentarza bo nie bede oceniac skoro nie znam jej sytuacji i okolicznosci zdarzenia. Majac dzieci powinna zawsze myslec o ich przyszlosci i bezpieczenstwie. To tyle....
Ssss
Ssss 2.10.2018, 21:19
Niech każdy patrzy na siebie. Czy to Ewa czy Mariolka porostu dziewczyna zbładzila nie jest pierwsza trzeba trzymać kciuki żeby się ogarnęła a nie krytykować bo tak najłatwiej ile w tej wiosce cpunów. I nie jest pierwszą matką która ćpa....... Trzymam kciuki za Ciebie
lala
lala 8.10.2018, 01:26
Dzieki..
Ewa
Ewa 2.10.2018, 20:48
Glupia ci*a ,niestety
koks
koks 2.10.2018, 18:45
matka ewa ch juz na wolnosci
Sss
Sss 2.10.2018, 21:20
Obserwator się znalazł. Każdy płaci za swoje błędy.
Skoti
Skoti 2.10.2018, 18:43
A ja zawsze mówiłem że Lisewo Malborskie to PATOLOGIA
.
. 3.10.2018, 09:00
Lisewo wiocha seksu, biznesu narkotykowego i kurestwa
Ja
Ja 2.10.2018, 20:33
Nie całe lisewo jest patologiczne lecz mieszkańcy tam zamieszkujący, wypraszam sobie pakowania wszystkich do jednego worka.
Www
Www 2.10.2018, 16:33
I tak pewnie nic jej nie zrobią. Co za prawo. Biedne dzieci, aż płakać się chce. Kobiety, które zrobiłyby wszystko dla dziecka nie mogą ich mieć, a taka nie potrafi docenić. Gowniara normalnie. Patologia. Oby już tych dzieci nie dostała.
BOGU
BOGU 2.10.2018, 16:24
To Ewa Chmi....cz ?
Burak
Burak 2.10.2018, 15:21
Na lisewo to tylko mały incydent toć to je dobrze
TW Bolek
TW Bolek 2.10.2018, 14:47
Nie placz Ewka bo tu miejsca brak... :(
zyczliwy
zyczliwy 2.10.2018, 13:52
slaba ta fetka jak spala ....
On
On 2.10.2018, 13:39
Cala Ona. Od poczatku sie nie zajmowala dziecmi.. tylko imprezy narkotyki itf
Sarka
Sarka 2.10.2018, 13:36
Pewnie znowu jej się uda i ujdzie jej wszystko płazem dziećmi się nie opiekuję ćpa i chleje a gmina i władze Nic z tym nie robią
Sąsiad
Sąsiad 2.10.2018, 13:10
Patologia nigdy się dziećmi nie zajmowała tylko latała wszędzie
Sąsiad
Sąsiad 2.10.2018, 13:18
Która to?
Nikt
Nikt 2.10.2018, 14:16
To jest ta Ewa z lisewa ?
Izolda
Izolda 2.10.2018, 13:09
Niech kazdy patrzy na siebie?

Pozostałe