Czwartek, 17.01.2019

(ZDJĘCIA) Jaguar Malenin z pucharem sołtysa. Pierwsze takie zawody w Zajączkowie

  • 30.09.2018, 16:21
  • (MW)
(ZDJĘCIA) Jaguar Malenin z pucharem sołtysa. Pierwsze takie zawody w Zajączkowie (MW)
Podziel się:
Oceń:
Pierwsze zawody, medale oraz radości ze strzelonych bramek. Wszystko to przeżywali piłkarze podczas I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Zajączkowa. Emocji nie brakowało. Rywalizację wygrały Jaguary z Malenina.

Jeszcze kilka miesięcy temu o boisku we wsi można było pomarzyć. Sołtys zdecydował jednak, by nieużytki zamienić w plac do gry w piłkę nożną. Aby jeszcze bardziej zmotywować młodzież do wyjścia z domu oraz ruchu, zorganizowano turniej piłkarski z prawdziwego zdarzenia. Wzięły w nim udział trzy drużyny: gospodarze z FC Zajączkowo, Olkop FC i Jaguar Malenin. Od początku zawodów widać było ducha rywalizacji. Nikt nie chciał wrócić do domu z porażką. (...)

(MW)

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe