Wtorek, 18.12.2018

Już jutro film Kamerdyner w Kinie Kobiet

  • 25.09.2018, 09:06 (aktualizacja 25.09.2018 14:26)
  • informacja prasowa
Już jutro film Kamerdyner w Kinie Kobiet
Podziel się:
Zapraszamy na najbliższe Kino Kobiet 26 września (Środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) z gorącą premierą nagrodzoną na festiwalu w Gdyni „Kamerdyner”

Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na specjalny wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was!

Przed Wami szereg atrakcji – od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał – seans filmu nagrodzonego 3 Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni!

Do pierwszych 50 biletów zakupionych na wrześniowe Kino Kobiet dołączamy upominek: odmładzające płatki pod oczy Multi Bio Mask! O przyznaniu prezentu decyduje kolejność odbioru w kasie kina.

A już od godz. 17:30 czekać na Was będą:

MASAŻ Z DOBREJ RĘKI - właścicielka mobilnych usług terapeutycznych, mgr fizjoterapii Magdalena Schönnagel, zadba o odpowiednie rozluźnienie karku wszystkich Pań, które postanowią spróbować leczniczej sesji masażu w holu kina. W celu skorzystania z tej fantastycznej okazji warto ubrać się w odzież umożliwiającą dostęp do karku.

ORIFLAME - zaproponuje nam badanie skóry nowoczesnym aparatem API oraz opowie o pielęgnacji cery w okresie jesiennym.

FIT TARCZYNKA - zachęci nas do zdrowego, racjonalnego odżywiania poprzez konsultacje dietetyczne oraz zaprezentuje FIT przepisy, które z miejsca będzie można wprowadzić do domowego jadłospisu.

CENTRUM KULTURY I SZTUKI - rozda naszym Paniom rabaty 10% zniżki na zakup biletów na spektakl Testosteron (13 października godz. 16.00).

Od godz. 18:30 już na sali kinowej konkursy o nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia, podczas których rozdamy blisko 40 nagród!

Wśród nich również tradycyjne warunki, podczas których motywem przewodnim będą...plecaki!

Wrzesień to czas kojarzący się z powrotem do szkoły po wakacjach, więc nie mogło być inaczej.

Zabierzcie ze sobą plecaki małe lub duże, szkolne lub takie, które szkolnych w ogóle nie przypominają  Liczy się jak zwykle Wasza niezwykła pomysłowość i poczucie humoru!

OPIS FILMU

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan). Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka von Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię.

Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, sprawia, że von Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców narasta niechęć i nienawiść. Wybucha II wojna światowa. W Lasach Piaśnickich naziści dokonują mordu na ludności cywilnej – pierwszego ludobójstwa tej wojny.

Bilety w sprzedaży!

Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

ZAPRASZAMY! Helios Tczew, Galeria Kociewska Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!

Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 l ub [email protected]


Do zdobycia podwójne zaproszenie do kina (zakończone)

Podwójne zaproszenie zdobyła Pani Julia. Gratulujemy, powiadomienie zostało wysłane e-mailem. I zapraszamy do śledzenia naszej strony i fanpagu na facebooku, wkrótce nowe konkursy.

informacja prasowa

Pozostałe