Wtorek, 22.01.2019

KOSMICZNY PIKNIK DOVISTA

  • 6.09.2018, 11:29 (aktualizacja 06.09.2018 11:46)
  • artykuł sponsorowany
KOSMICZNY PIKNIK DOVISTA
Podziel się:
Jak co roku na zakończenie wakacji, firma DOVISTA Polska zorganizowała Piknik Rodzinny dla swoich pracowników oraz ich bliskich. W tym roku impreza odbyła się 2 września w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim i zgromadziła prawie 4 tysiące osób, które wspólnie przeniosły się na jeden dzień w przyszłość.

Piknik na pożegnanie wakacji już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w życiu firmy i co roku gromadzi coraz większą liczbę gości. Tegoroczny motyw imprezy, „Razem w przyszłość”, idealnie nawiązywał do działań firmy. DOVISTA chce być pracodawcą pierwszego wyboru, dlatego podejmuje wiele inicjatyw, aby przyszłość dla jej pracowników, tak ta bliższa jak i dalsza, były coraz lepsze. Działania te docenił m.in. Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie przyznając w tym roku firmie tytuł Pracodawcy Roku.

W związku z kosmicznym motywem imprezy, 2 września Stado Ogierów w Starogardzie Gdańskim zaroiło się wprost od rakiet, robotów i galaktycznych żołnierzy. Wielu z uczestników imprezy przyszło ubranych zgodnie z motywem przyświecającym całemu wydarzeniu, a najmłodsi uczestnicy mieli możliwość przeniesienia się do magicznego świata fantazji, dzięki pomalowanym buziom, które zamieniły je w roboty i ufoludki. Licznie zgromadzone pod sceną dzieci obejrzały specjalnie na tę okazję przygotowany spektakl z interakcjami, który rozbawił publiczność. Jak zawsze, dużym powodzeniem cieszyły się również dmuchańce, skakańce i zjeżdżalnie.

W strefie cateringowej goście mieli okazją do wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu oraz odpoczynku pomiędzy kosmicznymi atrakcjami. Co więcej, Zarząd DOVISTA aktywnie wziął udział w imprezie, serwując najmłodszym popcorn oraz watę cukrową w kucharskich strojach.

Atrakcją dla najodważniejszych była wspinaczka po drabinie, którą udostępnili zaprzyjaźnieni z DOVISTA Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tczewa. Nagrodą za odwagę i determinację we wspinaczce, była możliwość zobaczenia naszej okolicy z zupełnie innej perspektywy.
Najgłośniejszym punktem programu był oczywiście wyczekiwany od początku koncert gwiazdy – na pikniku wystąpił MEZO z zespołem. „Ważne”, „Aniele” „Sacrum”- czyli największe hity gwiazdy można było usłyszeć na żywo ze sceny.

Na końcu odbyła się wielka loteria, w której uczestnicy pikniku mogli wygrać  rowery, tablety, sprzęt turystyczny i wiele więcej.
Wśród zaproszonych przez firmę gości jak co roku znaleźli się wychowankowie Domu Dziecka z Tczewa, którym w ten sposób firma chciała umilić ostatni dzień wakacji. Na pikniku gościła również firma VELUX, spółka siostrzana firmy DOVISTA Polska.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnym Pikniku w przyszłym roku!


artykuł sponsorowany

Zdjęcia (8)


Pozostałe