Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Piękny gest Marcina Wójcika – Mnicha! Zagrał dla Dominika z Tczewa, teraz chce mu oddać swoje... wierzytelności

  • 10.08.2018, 08:57
  • (MW)
Piękny gest Marcina Wójcika – Mnicha! Zagrał dla Dominika z Tczewa, teraz chce mu oddać swoje... wierzytelności www.facebook.pl/ Mnichdisco
Podziel się:
Oceń:
Marcin Wójcik – Mnich, muzyk i aktor, nie tylko zagrał na charytatywnym koncercie dla Dominika Raczkowskiego, ale w ramach sympatii do chłopca i jego dziadków zadeklarował, że przekaże na leczenie chłopca wszystkie pieniądze, które oddadzą mu jego… dłużnicy.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Marcin Wójcik – Mnich nie tylko poświęcił swój czas przyjeżdżając na koncert dla Dominika Raczkowskiego, dla którego zagrał za darmo, ale dodatkowo postanowił wesprzeć go finansowo. 

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Mały wojownik i jego  nowy przyjaciel

O Dominiku Raczkowskim pisaliśmy na łamach GT w ub. tygodniu za sprawą koncertu charytatywnego, który odbył się w tczewskim amfiteatrze. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie chłopca, który w wypadku stracił matkę, natomiast sam przeszedł liczne operacje, które uratowały mu życie. Dalsze leczenie i rehabilitacja są kosztowne. Ok. 200 tys. zł - tyle muszą zebrać dziadkowie Dominika na przeszczep komórek macierzystych, które zostaną uzupełnione w miejscu powstałej po wypadku przerwy w kręgosłupie. Walka chłopca o życie, jego wojowniczy charakter i codzienna opieka dziadków, zainspirowały Mnicha do pomocy. 

- Poznałem Dominika i jego dziadków na koncercie. To świetny chłopak, sam jestem ojcem i mam syna chorego na autyzm. Nie mogę pomóc małemu finansowo. Jednak mam kilka złotych, w sumie ok. 1,5 tys. zł do odebrania od pewnego człowieka. Facet jest ze Skórcza, kiedy zaczął ubliżać mi i straszyć całą moją rodzinę, postanowiłem, że za obrazę i szykany w naszą stronę odpowie przed sądem. (...)

(MW)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe