Niedziela, 17.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Pojedziesz dziś autostradą? Przygotuj się na policyjną kontrolę

  • 6.08.2018, 10:45 (aktualizacja 06.08.2018 10:50)
  • red.
Pojedziesz dziś autostradą? Przygotuj się na policyjną kontrolę
Podziel się:
Oceń:
W poniedziałek 6 sierpnia policjanci ruchu drogowego woj. pomorskiego przy współpracy policjantów z woj. kujawsko – pomorskiego prowadzą działania kontrolno – prewencyjne pn. „Trzeźwa autostrada”.

Kierujący poruszający się w poniedziałkowy po autostradzie A1 na terenie województw pomorskiego i kujawsko – pomorskiego, mogą spodziewać się spotkania ze stróżami prawa, którzy będą kontrolować trzeźwość użytkowników dróg. Działania prowadzone są na wszystkich węzłach autostradowych oraz wjeździe na autostradę w miejscowości Rusocin.

Jak pokazują doświadczenia z wcześniejszych odsłon akcji, również na tej drodze dochodzi do przypadków kierowania na tzw. „podwójnym gazie”. Bardzo jaskrawym przykładem był przypadek kierującego pojazdem ciężarowym z naczepą w czerwcu br. Szczęśliwie dla innych użytkowników dróg, szybka reakcja policjantów z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim, uniemożliwiła kierowcy dalszą jazdę.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe