Poniedziałek, 17.12.2018

Dobry wybór fotelika samochodowego

  • 2.08.2018, 10:13 (aktualizacja 27.08.2018 14:01)
  • artykuł sponsorowany
Dobry wybór fotelika samochodowego
Podziel się:
Rodzice poszukujący odpowiedniego fotelika samochodowego zwracają uwagę na parę istotnych czynników, by mógł dziecku służyć przez kilka i dłużej.

Warto kupić fotelik, który można śmiało montować w każdym samochodzie. Foteliki nowe, podzielone na grupy wiekowe są bezpieczniejsze od fotelików ekonomicznych lub tych używanych, które nie mają gwarancji, że fotelik jest sprawny, lub powypadkowy. Dobry fotelik samochodowy powinien posiadać atest bezpieczeństwa, homologację i-Size, foteliki przeznaczone do sprzedaży posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Idealny fotelik samochodowy powinien być wygodny, posiada także szereg zabezpieczeń, wpływających na jego bezpieczeństwo. Jest również dokładnie wykonany, o czym świadczy także solidny jego wygląd.

Joie stages to fotelik samochodowy dla dzieci w przedziale od 0-25 kg, jest to więc fotelik, z którego mogą korzystać dzieci od urodzenia do ukończenia nawet 7 roku życia. Fotelik ten kwalifikuje się do trzech grup wagowych do których należą grupa 1 dla dzieci od 0-13kg, 2 grupa od 9-25 kg oraz 3 grupa od 9-25 kg. Joie Stages jest montowany tyłem do kierunku jazdy, w tej bezpiecznej pozycji, dziecko może podróżować do 4-go roku życia.

Joie Stages jest wydajnym i solidnym fotelikiem, polecanym dla rodziców szukających oszczędności oraz prostych rozwiązań. Wyposażony jest w innowacyjny system ochrony bocznej, dzięki użytemu wzmocnieniu ścian bocznych fotelika, skutecznie chroniących głowę i ramiona dziecka. Fotelik zapewnia dziecku komfort podróżowania poprzez dokładne i idealne wpasowanie się ciała dziecka wewnątrz fotelika. Dzięki ulepszonej konstrukcji „Baby Amor”, fotelik jest mocniej zamontowany wewnątrz samochodu, a dziecko jest mocno trzymane we w foteliku, nawet w trakcie kolizji drogowej. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulowany zagłówek, który można dostosować do wieku dziecka oraz jego wygody. Fotelik Joie Stages jest wykonany z wysokiej jakości oddychających materiałów, dzięki którym dziecko nie poci się wewnątrz fotelika podczas gorących dni. Dodatkowym atutem fotelika Stages są boczne kieszenie, do których można schować parę dziecięcych drobiazgów.

artykuł sponsorowany

Pozostałe