Poniedziałek, 17.12.2018

PILNE. Saperzy nie podjęli się zabezpieczenia pocisku przy Wilczej. Co dalej? (ZDJĘCIA)

  • 17.07.2018, 12:13 (aktualizacja 17.07.2018 12:42)
  • Karol Uliczny
PILNE. Saperzy nie podjęli się zabezpieczenia pocisku przy Wilczej. Co dalej? (ZDJĘCIA) (KU)
Podziel się:
Oceń:
68 osób musiało opuścić swoje mieszkania, po tym jak na jednej z posesji przy ul. Wilczej w Tczewie znaleziono pocisk moździerzowy. Niebezpieczny przedmiot leżał niezabezpieczony pod jednym z budynków. Nie wiadomo jak się tam znalazł - sprawę wyjaśniają policja oraz prokuratura.

Alert przy ul. Wilczej ogłoszono w poniedziałkowe (16.07.) popołudnie. Mieszkańcy zauważyli pocisk po godz. 18. Krótko po tym, na miejscu pojawiła się policja, która zarządziła natychmiastową ewakuację mieszkańców dwóch budynków. Dyżurny powiadomił o zagrożeniu jednostkę wojskową w Elblągu. (...)

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Patrol saperski przyjechał do Tczewa we wtorek, przed godz. 10, ale pocisk nie został zabezpieczony. Trwa oczekiwanie na przyjazd jednostki antyterrorystów z Gdańska, którzy mają zabrać niebezpieczny przedmiot. (...)

Z policyjnych ustaleń wynika, że pocisk został przyniesiony pod obiekt mieszkalny przy ul. Wilczej i pozostawiony na krześle. (...)

Karol Uliczny

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe